wilsoniY (131) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 128 | 169 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 130 | 171 adásvétel |
| Az eladóként kapott 101 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
3851408.feri466 (417) (Eladó)
Semleges
2012.10.09. 12:10:44
1652968898
Óvatosan kezelendő vevő, egy tipikus élő fába is belekötő fajta. Kifogásolta a postai küldést (2 kilós könyveket akart sima borítékba belerakatni csak hogy 85 forintot spóroljon), megérkezés után számon kérte hogy kinek az ajánlása van az első oldalon (honnan tudjam, a könyv már ott van nála, olvassa el és kiderül), hogy a második könyv borítója miért olyan amilyen a leírásban volt. Mindezt olyan idegesítő stílusban tette hogy én köszönöm de a jövőben nem kérek többet belőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1974238.sapipeti98 (0) (Vevő)
Semleges
2012.07.23. 12:28:21
1609974707
Azt szeretném leirni a szálitási dijjal kapcsolatban hogy azt irta hogy a szálitási dij 2000Ft pedig amikor megérkezett az volt rá irva hogy 1000Ft volt.Semmi ez nem lényeges 1000Ft csak rosszul esett mert biztam ebben az oldalban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
