EmiEmi (26) 96.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő alaposabb szemrevételezés után úgy találta, hogy eláll a vásárlástól, semleges értékeléssel zárom a tranzakciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes átvételt szerettem volna mert nem akartam hogy a csomag külföldi postával érkezzen, de erre nem volt lehetőség így a terméket végül nem sikerült megvennem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez az üzlet most nem jött létre, ettől függetlenül ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék eredetisége miatt.Vigyem fel BP.re hogy be vizsgáltathassa! Én jöjjön és hozzon valakit aki magnézium! De előtte a férje nem tudta hogy venni akark!2 férje csak gyártójeleset gyűjt! Nos ha kétségeim vannak nem licitálok!én se gyűjtö se hozzá értő nem vagyok! De egyiknap BP röngenezni 2 nap múlva a fotó is elég volt! 11napot volt fent! Nem értem...mindegy a legjobbakat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Igen,Mondtam hozzon valakit Kalocsára és nézzék meg! Ő licitált ne én menjek 130km t!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csabyhun25 (343) (Eladó)
Semleges
2023.03.17. 17:58:37
3254853524
Nem felelt meg a vevőnek. Minden rendben ettől függetlenül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ha lehetne,pozitívot adnék.A hölgy gyorsan jelentkezett és utalt is volna.A fent említett ok miatt hiúsult meg az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Külföldre sajnos nem áll módomban postázni,ez a termék oldalon fel is van tüntetve.A hölgy Svájcba kérte a postázást.Sajnos ezt nem tudtam teljesíteni.Sajnálom.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.