agnesbarta (347) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 347 | 760 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 349 | 762 adásvétel |
| Az eladóként kapott 218 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dalmata6868 (6) (Vevő)
Semleges
2015.03.01. 16:32:44
2034415151
Sajnos az én hibámból nem jött létre a vásárlás! De nagyon kedves, korrekt eladó akit jó szívvel ajánlok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem értelmezem az értékelésed de itt is bebizonyosodik az értelem...Utolsó emailod ez volt: Szombaton még tudok postázni utána jelzek mert korházban leszek...azóta jelzel ja negatívval......
Másik fél: Timi! az utalashoz szukseges adatokat az elso e-mailben megirtam, ezutan meg ket levelet kuldtem, melyekben vartam a jelentkezesedet, erre valaszoltal, hogy termeszetesen utalsz. miutan kijottem a korhazbol, harom e-mail-t is irtam Neked, egyebkent osszesen hatszor irtam, de utalast egyaltalan nem kaptam. szoval lehet vagdalozni nyugodtan az ertelemmel, szerintem nem ez a megoldas.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
