linduska771 (279) 99.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 281 | 337 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 286 | 342 adásvétel |
| Az eladóként kapott 215 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1833799.Altamira78 (14) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 19:02:36
1563994979
Elégedett vagyok az árúval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Boti976_t (1349) (Vevő)
Semleges
2011.03.24. 18:55:19
1446816283
A méretek nem a leírásnak megfelelőek, mert 50-56-osak, nem 62-esek és az egyik nagyon használt, kopott is bolyhos is, nem jó állapotú! Az eladó kedves és rugalmas, őt szívesen ajánlom!
Másik fél: Szia! Csak azt szeretném mondani,hogy nem tudom te mekkora bébinek vetted ezeket a bodykat Db.-onként 200Ft-ért tőlem, de nekem a lányom 4Kg -val és 60cm -vel született és még 3 hónaposan javában hordta amikor 62 es ruhákat hordtunk. Egyébként nem foltos nem szakadt egyik sem. Mivel pamut ezért lehet hogy minimálisan bolyhos, de 200 Ft-ért nem hiszem hogy sok mivel egy gombóc fagyi is többe kerül.Egyébként a beleírt méret §-3 hónapos korig szól, ami a 62-es méretet is tartja.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
driverrics (26) (Vevő)
Semleges
2010.10.28. 11:48:54
1283952485
Számomra nem volt megfelelő!De az eladó korrekt volt!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
