xxx777xxx_a (146) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 146 | 152 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 151 | 157 adásvétel |
| Az eladóként kapott 150 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Napsu0524 (371) (Vevő)
Semleges
2012.01.03. 19:39:47
1518972188
Az én hibám miatt nem jött létre az adás-vétel! Kedves, eladó! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az Eladóval a pénzátutalás után, nem lehet kapcsolatot teremteni.E-mail-ra nem válaszol,a megadott telefonszámon, előfizető nem kapcsolható.A kijelzőre kerülő fólia oldalanként 2mmm-rel kisebb,mint a rendelkezésre álló hely(nem fedi le a teljes felületet),hátoldali fóliánál nincs ilyen probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem eredeti tartozékok voltak a termékhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jmichelisz (66) (Vevő)
Semleges
2011.08.26. 13:40:16
1470913384
A termék leírása nem volt teljesen "őszinte",
mert elhallgatta, hogy a hálózati töltő csak adapterrel (ára 6000 Ft) csatlakoztatható a kontinensen szabványos dugaljba.
Másik fél: a problema megoldhato lett volna egy sima emaillel emberi feledekenyseg mindnekivel tortenhet. ha 6000-ért vetted az atalakitot csak gratulalni tudok. nezd meg ezt: http://elektronika.vatera.hu/kabel_csatlakozas_kiegeszito/atalakito/dugvilla_dugalj_konnektor_atalakito_uk_eu_usa_1471181670.html
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
