ecetke22 (427) 99.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 431 | 504 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 451 | 524 adásvétel |
| Az eladóként kapott 339 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tomikis007 (413) (Vevő)
Semleges
2023.01.14. 06:40:55
3224448995
A termék sajnos már elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Negatívot adnék szívem szerint, de mivel kaptam valamit, ezért lett semleges. Így szólt a hirdetés: "Minecraft. Playstation 3.- ra amit szinte sehol nem kapni már. Kiállítási gyűjtemény darab ami sosem használt ,makulátlan új darabnak mondható, minden tartozékával akár ajándékba is." Amit kaptam ahhoz nem volt füzet és a tokon is látszott az élet. Reklamáltam... A válasz: "Az árat alacsobbra állítottuk mint mások. Amennyiben lesz és jön külföldről, szívesen elküldöm." Ajándék lett volna...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tokfejlacko (0) (Vevő)
Semleges
2021.08.05. 10:28:02
3060481733
Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carmage_a (764) (Vevő)
Semleges
2020.11.27. 02:18:25
2973499559
Termék "jó állapotúnak" volt hirdetve de a konzol kiegészítője (kontroller) hibásan érkezett: ugrált/zavarodott volt. Erről nem volt szó a termékleírásban. Jeleztük az eladónak videóval alátámasztva, aki kifogásunkat "hepciáskodásnak" minősítette és "szégyelljem magam" majd lezárta a tranzakciót, mondván nála rendben működött. Mivel minden kontroller egyedi sorszámmal rendelkezik a hiba ténykérdés, vitatása értelmetlen. Rendszeresen árul konzolt célszerű lenne nagyobb körültekintéssel tesztelni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liking01 (1419) (Vevő)
Semleges
2019.12.19. 17:56:53
2842167041
Termék kiegészítője (rejtett) hibás volt. A bal analóg kar (L3) balra húzott (COD MW -vel tesztelve) így FPS-hez nem volt használható. Kifogásomra az eladó elutasító volt, mondván ö nem tapasztalt ilyet. Az egymásnak ellentmondó vélemények miatt felajánlottam, hogy vizsgáltassuk be a kontrollert független féllel (konzolbolt). Ezt szintén elutasította és semmilyen konstruktív javaslattal nem állt elő a helyzet megoldására. Illetve "jólelkűségből" felajánlotta a Vatera jutalékát kárpótlásul.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt hittem, hogy elküldtem a számlaszámom, de nem vettem észre hogy a rendszer nem küldte el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Azt hittem, hogy elküldtem a számlaszámom, de nem vettem észre hogy a rendszer nem küldte el.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kinézete a leírtak szerinti, de a mérete nagyon eltér a megadottól. Az eladó végig jól tartotta a kapcsolatot,de a méretproblémát nem ismeri el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JuhaszTibor1984 (2) (Vevő)
Semleges
2014.02.17. 11:09:04
1843846670
A focis játék egy bizonyos ponton lefagy.Tehát a gép beolvassa elindítja beállítják a játékot kiválasztják a csapatokat és mikor indítanák a játékot folyamat lefagy.A postával komoly gondjaim volta,de ez már nem az öbön sara.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
félreértés történt, ezért nem jött létre az adásvétel. Pozitívat adnék, de a rendszer nem engedi. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem szeretném különösebben kommentálni. A KEDVES VÁSÁRLÓ úgyis érti... Önnek is szép napot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pandrea72 (1780) (Eladó)
Semleges
2013.04.15. 12:19:16
1728096779
Pozitívat adnék, de sajnos a rendszer nem engedi, ezért itt írom ki+++++Kommunikatív, korrekt partner.Az Én hibámból adódott félre értés miatt az adásvétel nem jött létre, amiért ezúton is elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lsd. az értékelésnélAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt, kommunikatív, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közös megegyezéssel elálltunk az adásvételtőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arsavyn (6100) (Eladó)
Semleges
2012.06.08. 17:25:28
1596114359
nem kívánta megvenni,családi okok miatt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
criminal007 (23) (Vevő)
Semleges
2012.05.19. 21:10:02
1587692048
Sajnálom nem vették meg a kinect kamerámat mert az illető nem tudta kifizetni megbeszéltük ...a joy-stickot nem tudtam meg vásárolni sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
forgyongyos (910) (Eladó)
Semleges
2011.11.16. 22:33:13
1481377610
Ha lehetséges lenne, akkor pozitívot adnék a vásárlónak. Köszönöm a türelmet és a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hiba miatt hiúsult meg a vásárlás.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
857076.IronKid (264) (Vevő)
Semleges
2011.11.12. 14:07:14
1496319677
A kiöntő tetejét nem kaptam meg, a felső szűrő nem volt felcsavarozva, mivel a csavarjai sincsenek meg, persze mindegyik szűrőt cserélni kell.
A leírásban az szerepelt, hogy jó állapotú a fényképen nem az a termék volt látható amit valójában kaptam.
AMIT KAPTAM AZ EGY TELJESEN LEHARCOLT AGYON HASZNÁLT KÁVÉFŐZŐ!!!
Másik fél: A kedves vevő 1 hét után értékel,megvárva az én pozitív visszajelzésemet,már itt hibádzik az észrevétel illetve értékelés.Új felsöszűrőt kapott az én költségemen és természetesen mindent elküldtünk jó állapotban.Semmit nem kell cserélni ,mert még elküldés elött is használva volt.Emailt,telefont nem kaptam, ez is engem igazol+az eddigi 100% értékeléseim.Nem ajánlom senkinek!Hazug ember.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
