Macskoszka1 (263) 99.62% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 264 | 312 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 268 | 316 adásvétel |
| Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cervusdama (492) (Eladó)
Semleges
2015.01.28. 19:16:32
2018628509
Nagyon rosszindulatú vásárló,vállalhatatlan stílusban!A ruhának semmi hibája nem volt,raktárban volt tárolva...hibátlan,új címkés 16000 ft-os ruha 3600 ért vicc..komolyan!1400 ft-ból sokszor ki lehetett volna mosni:)A vételárat korrekten ELŐRE visszautaltuk!
Másik fél: Sem rosszindulatú, sem vállalhatatlan nem voltam s vagyok. Ha szerinted a büdös-dohos-penész szag belefér a hibátlan kategóriába, hát lelked rajta. Eddig még egy ruhát sem küldtem vissza senkinek, nekem volt kellemetlen, hogy valaki képes így eladni egy ruhát . Szerintem illet volna ezt előre jelezni a vásárlónak és akkor a kedves vásárló eldöntheti, hogy ez belefér-e a 3600,- Ft-ba vagy sem, ez lett volna a korrekt és elvárható (főleg, hogy rá is kérdezett a vásárló leütés előtt..). Igen, a vételárat visszautaltátok (még jó, hisz nem az én hibám, hogy ilyen terméket küldtél), de ezt jeleztem is az értékelésemben.Nem megsértődni kell és vagdalkozni az értékelésben, hanem kitisztítani a ruhát
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
napsugarruhaoutlet (911) (Eladó)
Semleges
2012.10.29. 11:02:09
1663778984
Véletlenül 2x ütötte le ugyanazt a cipőt. Csak a jutalék miatt adok semleges értékelést, egyébként pontos, korrekt és kedves vevő:) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül 2x ütöttle le ugyanazt a cipőt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
acsnina (2533) (Eladó)
Semleges
2011.08.25. 08:29:02
1463297981
Voltak valóban kommunikációs problémák rajtam kívül álló dolgok miatt, de az árut utalás után megkaptad volna! Egyébként sincs személyes átvét nálam bejelölve, csak egy + dolog ha mégis sikerül! A tesz szabályainak eleget tettem azzal hogy csak ajánlott postát jelöltem meg! Sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
