balokat (713) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 689 | 1214 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 699 | 1224 adásvétel |
| Az eladóként kapott 415 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevői panasz:Semmi nem utal arra, hogy ez egy Famosa baba, csak egy kínai utánzat gyenge műanyagból,amit az is igazol,hogy a sarka sérült, olyan vékony anyagból van.Ez nem is szerepelt a képeken, pedig elég fontos információ lett volna.Eladó vélemyénye:Fotót nemtudok csinálni arról,hogy gyenge a műanyag vagy is NEM SÉRÜLT.Plusz felhívtam a figyelmét a termék hátán volt,nagy betűkkel kínai termék származás,száma minden adattal.Infó volt figyelmetlenség az ok.12 fotóval.Eladó miért is semleges?
Másik fél: A hirdetés címe így szólt: Nancy Dolls by Famosa a szépséges. Ez határozottan arra utal, hogy egy márkás termék van meghirdetve, mégpedig Famosa termék, abból is egy Nancy baba. Valóban volt fenn 12 fotó, amely közül sok hasonló volt, de a baba sérült, benyomódott sarkáról nem. Erről küldtem is neki egy képet a megérkezés után, tehát láthatta, még ha elkerülte is a figyelmét a fényképezésnél, hiába írja, hogy nem sérült. Kínai felirat a Mattel Barbie babák hátán is van, szinte mindent Kínában készítenek, de a megfogalmazás Famosa volt. Úgy gondoltam, hogy talán a nyakán van a jelzés, ami szintén nem volt fotózva, ha már a hirdetés határozottan Famosa Nancy babára utal.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsókamama (631) (Eladó)
Semleges
2020.04.30. 13:42:26
2898012284
Sajnos,túlzottan maximalista a T.Vevő,mert nem új árút rendelt,ára alatt,4 db-t különleges babákat! Csak az egyiknek a babaruhája min.1 ezer ft-ot ért.Különleges fiú baba is volt a csomagban,ami közel,ÖNMAGÁBAN lett volna annyi.Mielőtt leértékelt,kár,hogy nem nézte meg a mások által árult,hasonló babák árát! Így is féláron kapta meg.Sajnálom,de azért köszönöm a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a kalitka nem érkezett meg. Csak a madarat küldte el az eladó...Az ár azért volt számomra vonzó mert egy madarat vártam- kalitkával... szomorú vagyok :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elírtam az árat. Ennyiért nem tudom eladni a terméket. A vevő nagyon kedves és megértő, igazi vaterás. Köszönök mindent. És még egyszer nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az vásárlás kizárólag az én hibámból meghiúsult. Sajnos figyelmetlen voltam egy nullával kevesebbet írtam az árnál.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
viszkedkata76 (6) (Vevő)
Semleges
2018.04.19. 13:10:39
2604481856
Megrendelt termék rendben volt.A szállítási mód lehetett volna gyorsabb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Henrietta523 (7) (Vevő)
Semleges
2016.12.06. 18:14:56
2377570241
Sajnos nem felelt meg a valóságnak a hirdetés! Nem minden része eredeti fabuland!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
juhaszica77 (437) (Vevő)
Semleges
2015.07.08. 12:41:19
2092543091
Az eladó a termék csomagolásakor fedezte fel a sérülést, felajánlotta, hogy elállhatok a vásárlástól. Nagyon kedves, megbízható eladó! Remélem máskor még lesz szerencsénk a Vatera piacterén! Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PasztiZs (134) (Eladó)
Semleges
2014.07.08. 09:53:23
1919511314
Korrekt, rugalmas, gyors partner. Mindenkinek ajánlom! Sajnálom, hogy így alakult. :( Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos kiderült, hogy az egyik csatlakozó nem működik a gépen. Nem tudtuk, elnézést kérünk, a vételárat visszautaltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel, de a vásárló nagyon kedves, megértő. Ha tehetném pozitívat adnék, a rendszer nem engedi sajnos. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámból nem jött létre...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner nagyon korekt és szimpatikus volt, az árut azért nem vette meg mert az a postai szállítás során sérült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a postázás alatt az áru sérült így az ügylet nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
balokat (713) 100%
2026.05.06. 22:01:14
