Meraibence (15) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
avensis51 (42) (Eladó)
Semleges
2014.05.27. 14:50:31
1889167283
A jó ízlés határain belül nem tudom minősíteni a "vevőt", így inkább nem teszem. NEM AJÁNLOM!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A jó ízlés határain belül nem tudom minősíteni a "vevőt", így inkább nem teszem. NEM AJÁNLOM!!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék mérete nem volt megfelelő. A vásárló azonban maximálisan korrekt, megbízható.
Másik fél: Sajna nemjött össze méret miatt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyibastya (156) (Eladó)
Semleges
2013.03.07. 19:56:22
1712652494
A Hűtő egy szűk helységbe lett volna berakva de a mélyhűtő ajtaja rossz oldalra nyílt így nem tudtuk el helyezni.így nem hagytam ott.A vevő viszont rendes pozitív++++ mert a szállítási költséget kifizette. Mind ezek elenére ajálom.
Másik fél: Minden a megbeszéltek szerint történt.Sajnos 1 apró hiba miatt nem tudtuk megvenni a készüléket mert nem volt jó abba a helységbe ahova szántuk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bizonytalannak éreztem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
