MIRR-MURR_2010 (115) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 131 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 117 | 134 adásvétel |
| Az eladóként kapott 55 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
001AkcioShop (2057) (Eladó)
Semleges
2017.09.02. 18:34:22
2518676975
Sajnálom,hogy nem tudtunk segíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül nem kérte a terméketteszemveszem9 (80) (Vevő)
Semleges
2012.05.30. 23:32:54
1573501604
Az értékelés azért semleges, mert a termék hibás, de az eladó megígérte korrekt módon, hogy visszaküldi az árát, viszont muszáj volt már megcsinálnom az értékelést, ahogy megérkezett a pénzem átiratom pozitívra!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
320232.Otto64 (2333) (Eladó)
Semleges
2012.05.26. 17:37:27
1588680692
MEGÉRKEZETT AZ UTALÁS ÉS FOLYAMATBAN VAN A SZÁLLÍTÁS-VÁSÁRLÁS. -a vatera miatt kell most értékelnem- Természetesen átírom pozitívra az értékelést, amennyiben postáztam a terméket és megkapom az átvételről a visszajelzést. A VEVŐ TELJESÍTETTE AZ Ő RÉSZÉT KIFOGÁSTALANUL!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rendelés-szállítás alatt van a termékAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
