bserika80 (1146) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1146 | 2020 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1161 | 2038 adásvétel |
| Az eladóként kapott 653 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Cirminator1 (80) (Vevő)
Semleges
2018.04.17. 08:01:42
2605211369
Rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lenkeyzsuzsa (66) (Vevő)
Semleges
2018.03.12. 07:07:35
2592395174
Korrekt eladó, semmi gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamaszoltanne (422) (Vevő)
Semleges
2018.03.05. 19:56:05
2592534044
Közben eladásra került a termék, de kedves, kommunikatív Eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A ruhák túlnyomórészt agyonmosottak, nyúltak, bolyhosak, még az otthonra hordható kategóriát sem ütötték meg. Ezt az eladó nem jelezte az aukcióban. Volt olyan termék, amit az aukció ideje alatt otthonról eladott, így hiába a sikeres licit, nem jutottam a termékhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hátizsák hirdetésben szereplő méreteihez képest, helyette egy nagy jött Ez az egyik ami hibázott, másik viszont az ,hogy két helyen is szakadt volt ami nem volt feltüntetve, igy azonnal meg kellett varrni. Ráadásul késve is érkezett egy hétig tartott még elért Érdről- Vácra. Én még aznap utaltam a vételárat, megtettem mindent hogy rendbe legyen a tranzakció. Sajnálom de nem vagyok teljes mértében megelégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszuszka (122) (Vevő)
Semleges
2015.06.11. 10:26:43
2083734146
Kedves, rugalmas, jól kommunikáló partner. Ajánlom mindenkinek! :-) +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katalin107 (60) (Eladó)
Semleges
2015.03.25. 10:41:04
2039126432
Nemérkezett részemre átutalás igy gondolom a vevő el áll a vàsárlási szándékátol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kaptam átutalást igy gondolom a vevő el áll a vàsàrlási szándèkától.Ez sajnos csak egy semleges, a megvásárolt " szinte új " csomag olyan dohos szagú volt hogy a kibontás után, rögtön ment a mosógépbe, csak száradás után tudtam átnézni, az L- Xl es méretnek feltüntetett felsők erős XXL- XXXL méretek , mivel mostanában nem áll szándékomba sátorozni így veszendőbe megy. A csomag tele volt használhatatlan rongyokkal. Ez a véleményem és nem áll szándékomban erről vitát nyitni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jatekorulet (962) (Eladó)
Semleges
2015.01.20. 12:56:27
2009185850
Nem jött össze az adás vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze az adás vételmolnarkri (4616) (Eladó)
Semleges
2014.02.26. 20:08:46
1855749788
A terméket még nem vette át, de mivel értékelési kényszer van a vateránál (21 nap ma jár le), így kénytelen vagyok értékelni. De bízom az adás vétel sikerében! A vevő egyébként kedves, megbízható+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő még nem vette át a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarkri (4616) (Eladó)
Semleges
2014.02.26. 20:08:10
1863432245
A terméket még nem vette át, de mivel értékelési kényszer van a vateránál (21 nap ma jár le), így kénytelen vagyok értékelni. De bízom az adás vétel sikerében! A vevő egyébként kedves, megbízható+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő még nem vette át a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarkri (4616) (Eladó)
Semleges
2014.02.26. 20:07:40
1860492026
A terméket még nem vette át, de mivel értékelési kényszer van a vateránál (21 nap ma jár le), így kénytelen vagyok értékelni. De bízom az adás vétel sikerében! A vevő egyébként kedves, megbízható+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő még nem vette át a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rebarbara73 (3938) (Eladó)
Semleges
2013.09.22. 21:00:18
1802241041
Véletlenül többször lett leütve ugyanaz a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül többször lett leütve ugyanaz a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rebarbara73 (3938) (Eladó)
Semleges
2013.09.22. 20:59:49
1802240846
Véletlenül többször lett leütve ugyanaz a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlenül többször lett leütve ugyanaz a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
egeszsegforrasa (188) (Eladó)
Semleges
2012.10.04. 08:47:36
1640412518
Az ennél gyorsabb adásvételeket szeretem, és a több kommunikációt. De! Lezajlott a vásárlás! Ma adom postára!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, nem fordult még elő, de a termék már nem állt rendelkezésemre (egyszerűen eltűnt). A vevő időben jelentkezett és én pozitívot adtam volna, ha a rendszer engedi.. Ha negatívot kapok teljesen jogos!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék már nem állt rendelkezésre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
