1943896.orson333 (167) 97.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 171 | 186 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 32 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 206 | 222 adásvétel |
| Az eladóként kapott 134 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nem volt biztos abban, hogy el akarja-e adni a terméket. Nem tudtunk konkrét fizetési módot összehozni.
Másik fél: Igy történt a vevöt ajánlani tudom mindenképpen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék, már nem volt meg, az eladó rendesen kommunikált!
Másik fél: Elkelt máshol a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bjani123 (5869) (Eladó)
Semleges
2013.12.04. 18:23:13
1832456117
Az adás-vétel sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel sajnos nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
badogberci (72) (Eladó)
Semleges
2013.09.20. 18:21:02
1802094464
nem tűnt megbízhatónak,nem jó üzleti partner.
Másik fél: Na igen nem akartam az elözetesen megbeszélt dolgokat totálisan felrugni.... Nem tudom ajánlani az eladót ritkán adok negativat de erre az értékelésére mást nem tudok reagálni. Isten óvjon tölle....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bruce1Wayne (106) (Eladó)
Semleges
2013.08.21. 07:53:24
1787321000
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kincseim2 (129) (Eladó)
Semleges
2013.07.28. 18:18:24
1760073482
Több levelemre sem válaszolt, a megbeszélteket pedig nem tatotta be!
Másik fél: Egy emilt sem kaptam elemben küldtem kb 10-et :)
Nehez ugy lebonyolitani bármit is. Vásárlás elött rákérdeztem postán átvehetö a termék? (személyes átvétel volt megadva) A válasza igen volt. Leütöttem és soha többé nem jelentkezett........
Sajnálom de ez van máskor legyen figyelmesebb.
suzybaby3 (1590) (Eladó)
Semleges
2013.07.04. 13:00:13
1765882508
Nem jelentkezett csak egyszer érte de nem volt jó nekünk az időpont utána nem jelentkezett érte.Sajnálom.
Másik fél: Kerestem a megbeszélt napon még 2x telefonon de nem vette fel. Azutan mivel masnap indultunk nyaralni okafogyottá vált az átvétel. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
WavePlayer (4) (Eladó)
Semleges
2013.05.22. 08:03:12
1740794603
A vevő meggondolta magát és átnyergelt 3DS-re. Ami elég pff játékkonzol btw. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferret2_a (134) (Vevő)
Semleges
2013.05.21. 06:50:13
1752146186
A partner a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MobilWorldTeam (105) (Vevő)
Semleges
2013.05.11. 21:24:25
1750486061
nem mukodott a konzol hdd je
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beritunde (248) (Eladó)
Semleges
2013.05.06. 19:28:40
1734860864
Talán majd legközelebb!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Áru meghibásodás miatt nem jött létre. De nagyon rendes és korrekt volt az eladó. sok +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsirossi (115) (Vevő)
Semleges
2013.04.11. 16:20:21
1732383521
Sajnos nem jött létre az üzlet, de korrekt eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
---------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
---------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre, mert a termék megsérült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
carlos47_a (69) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 15:09:16
1629384737
A vevő visszalépett a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek utólag derült ki, hogy nincs meg a vásárláshoz az anyagi fedezet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő meggondolta magát, de a döntését időben jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyéb ok miatt elállt a termék megvásárlásától.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1717361.mantomanto (167) (Eladó)
Semleges
2012.08.22. 10:58:57
1629236354
A vevő licittörlést küldött amit már nem tudtam jóvá hagyni így inkább elálltunk az adás-vételtől a vevő pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékleírásból hiányzott, hogy a kártya csíkoz, a kártya csak 512mb-os és gddr3-as a feltüntetett 1gb és gddr4 helyett.
Másik fél: Szerinted miért irtam hogy hibás a termék? Ez nem egyértelmű? A gyártó által adatokkal hirdettem meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
danekadoki (77) (Eladó)
Semleges
2012.03.04. 20:09:58
1552006286
Nem értem mit akart
Másik fél: Megmondom mit akartam informáciot a gép állapotárol átvétel elött. Evidens az, hogy az ember érdeklödik ha már a vaterán feltett kérdésekre nem jött válasz. Csak a wifi-t ill umd-t kérdeztem hogy müködik-e ill a kijelzöje állapota érdekelt de válasz helyett semleges értékelés jött. Lehet gond volt a géppel és ráhibáztam valamelyik kérdésemmel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem felelt meg a termék. De ezenkívül minden rendben volt!
Másik fél: Mi nem felelt meg rajta??? Tökéletesen uj volt mi a gondod vele? A jatekot is vártad hozzá??? Vannak agyas emberek ez hihetetlen nem felelt meg egy uj termek neki.... fél áron
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos így alakult
Másik fél: a termek meghibasodott
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
814701.spyrooo (262) (Vevő)
Semleges
2011.10.20. 18:36:48
1473781565
sajnos nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elemer83 (229) (Eladó)
Semleges
2011.10.14. 11:07:08
1480672462
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
muliann73 (329) (Vevő)
Semleges
2011.09.23. 22:42:34
1477938734
Sajnos anyagi okok miatt nem tudtam megvásárolni a licitált terméket.Az eladó nagyon megértő és korrekt volt.Talán legközelebb.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát finoman fogalmazva sem volt a termék jó állapotú. KArcos volt a lemez, és törött a tokk:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maciking01 (44) (Eladó)
Semleges
2011.09.07. 14:37:23
1475221972
Igazából NEGATÍV értékelést kellene adnom a vaterázó úriembernek, ha figyelmesebb lenne és körültekintőbb talán nem hozná saját magát ilyen helyzetbe. Javaslatom mielőbb vásárolsz és nem vagy biztos a dolgokban érdeklődj, vagy az említett áruház láncot miként milyen garancia jegyet adnak bizonyos termékekhez. Ez nem kerül semmibe. Mert vannak olyan termékek mint pl ez is aminek a pénztári blokk egyben garanciajegye. CSAK IS A TE KÉRÉSED MIATT SEMLEGES AZ ÉRTÉKELÉS.
Másik fél: Na igen. Egy olyan db papir amin se gyartasi szám sem pedig egyéb azonositó nem található nem alkalmas a garancia érvényesitésére. A bolt ahová szólt rendelkezik vevöszolgálati pultal ahol a garancia jegyet érvényesitik, kitöltik. Egyéb gyanus körülmény melett a garancia jegy hiánya miatt lépett vissza a vásárló. Kérdés fel lett téve a válasz nem érkezett rá rendelkezik-e a termék normális hivatalos garanciával csak a leütés után derült ki hogy nem. Részemröl is negativ a vásárlo férevezetése ill fére informálása. A vevö amugy nem én voltam mint közöltem bár többet nem vásárolok másnak szivességböl ez biztos.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
E-mailben jelezte a problémát.Korrekt vevő.
Másik fél: Sajnos a gép meghibasodott.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cica761 (1964) (Eladó)
Semleges
2011.08.14. 19:37:35
1466573078
A vevő nem kéri a terméket!Újra hirdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szibetty08 (35) (Eladó)
Semleges
2011.07.11. 18:30:06
1463799130
Én is hibáztam de sztem a vevő is lehetett volna körültekintőbb de ettől függetlenül ajánlom!
Másik fél: A leirásból nem derült ki az hogy a játék már egyszer le volt töltve. Nem lehettem körültekintöbb mivel nem láthatok bele olyan dologba ami nincs leirva. Ajándéknak szántam a játékokat de igy hogy más profiljábol kell letölteni már nem az igazi. Az eladónak szépen elmondtam a gondomat ö inkább engem hibáztatott szerinte gondolnom kelett volna hogy már felhasznált terméket vettem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a terméken menet kozbe serulés keletkezett és és a veveő elált a vételtol, korrekt vevő ajanlom
Másik fél: minden rendben lett volna ha nagyobb szerencsenk van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
