boldi0 (103) 95.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
martika0503 (9916) (Eladó)
Semleges
2017.09.07. 11:13:28
2523581024
A vevő nem kérdezte meg előtte, hogy megvan-e még az a méret, amire neki szüksége van és pont előtte ütötték le ugyanazt a méretet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: KészlethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kenobi007_a (236) (Eladó)
Semleges
2017.02.20. 12:31:41
2135549054
......................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ...............tothmonika76 (977) (Eladó)
Semleges
2016.05.08. 21:13:10
2225776598
Beszéltünk párszor, utána eltűnt, hiába kerestem.... Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő mégsem kérte a kabátot,mert a termék megnyerése után kérte hogy csomagpontra küldjem,de én csak ajánlva tudtam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mezecske1_v (2765) (Eladó)
Semleges
2015.07.06. 15:45:22
2089065050
A vételár utalása 20 nap alatt nem történt meg, az egyeztetés megszakadt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.raTTing1 (585) (Eladó)
Semleges
2013.10.11. 20:30:47
1803908831
Eladtam, visszavettem igy az adás-vétel meghiusult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbeszéltük, hogy visszaveszem a terméket, ha nem tudja vevő felszerelni.Nem jött létre az adás-vétel. Ettől függetlenűl csak ajánlani tudom a vevőt!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vikivera48 (641) (Eladó)
Semleges
2013.02.15. 14:42:37
1699273433
Utólagos, pontosított méretegyeztetés után derült ki,hogy mégsem lenne jó az overall a gyerekemre, így végül nem került sor az adásvételre. Remek partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A méret nem volt megfelelő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megértette álláspontomat, ezt ezúton is köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket eredeti csomagolásában szeretnénk értékesíteni, így azt nem állt módomban megbontani. A vevő ezt elfogadta és másik aukció keretén belül a számára felkínált használt termékből választhat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7732478.minizsu (2952) (Eladó)
Semleges
2011.08.08. 13:29:03
1467506311
Szintén negatív tapasztalat!Szabadságra hivatkoztam?Talán az minden embernek jár...a termék amit leütött a kedves vevő itt van most is ,nem kérte mást választott helyette,ami szerinte nem zenélt rendesen.Az árát vissza utaltam,semmivel nem károsítottam meg.A vevő is reagálhat az eladó felé sztem,mivel ő vásárolta meg a terméket..Minden nap tanul az ember,természetesen jobban fogok viselkedni de a stílussal van kis gond a vevőnél.Köszönöm a tapasztalatot,és további kellemes napot kívánok:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem felelt meg a termék a vevőnekAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
