timbuktu01 (489) 97.11% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 504 | 606 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 26 | 30 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 15 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 545 | 653 adásvétel |
| Az eladóként kapott 211 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Tomy123_a (627) (Eladó)
Semleges
2014.11.09. 18:22:40
1662370142
Már nem emlékszem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vavő nem jelentkezetthukker56 (462) (Eladó)
Semleges
2013.05.04. 14:38:34
1736610314
..............................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: inaktívvá vált... hát sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zsuzskatica (502) (Eladó)
Semleges
2013.04.16. 18:43:11
1513074716
Az ő állítása szerint küldte a vételárat, hozzám viszont nem érkezett meg. Állítása szerint én nem jeleztem, pedig még ezt is megírtam, hogy nekem nem utalt. 1 ft-os termékről vitázunk, ami azóta is a szekrényben lapul, nem használja senki, szívesen odaadtam volna, de a postaköltséget nem áll módomban mások helyett kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sipcsont74 (654) (Eladó)
Semleges
2013.04.15. 10:14:45
1659678569
Sajnos nem jött létre az adás-vétel. Én türelmes vagyok, de november 6 óta várom az utalást,ami nem jött még meg. A rendszer már nem enged belépni, így kénytelen vagyok már értékelni.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bosigyuri (124) (Vevő)
Semleges
2013.03.28. 11:22:18
1725206042
sajna nem jött létre üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lengelyi (610) (Eladó)
Semleges
2013.03.13. 21:58:32
1644210272
A kapcsolatfelvétel nagyon elhúzódott, vegul a tranzakcio nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Már nem emlékszempecerke (1091) (Eladó)
Semleges
2013.03.06. 11:19:27
1647989123
Nincs semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pecerke (1091) (Eladó)
Semleges
2013.03.06. 11:18:56
1647862556
Nincs semmi gond
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
::::::::::(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:::::::::(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.aronka05 (655) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 15:15:39
1653847556
A véleménem, hogy ha valaki az 1 Ft-os licitet megnyeri kikiáltási áron, tehát 1 Ft-ért és nem hajlandó rendezni az adásvétellel járó kiadásait, ne licitálgasson a Vaterán.A terméket ismét meghirdettem, az adásvételt semmisnek tekintem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Majdnem két hónap után sem volt hajlandó az adásvétel végére járni, pedig 1 Ft-ért nyert az aukción.Komolytalan hozzáállás, az adásvételt semmisnek tekintem, a terméket ismét meghírdettem.aronka05 (655) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 15:13:44
1653792674
A véleménem, hogy ha valaki az 1 Ft-os licitet megnyeri kikiáltási áron, tehát 1 Ft-ért és nem hajlandó rendezni az adásvétellel járó kiadásait, ne licitálgasson a Vaterán.A terméket ismét meghirdettem, az adásvételt semmisnek tekintem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Majdnem két hónap után sem volt hajlandó rendezni az adásvétellel járó befizetéseket.Az Ft-os aukción, 1 Ft-ért megnyert termék postadíját kellett volna utalni, de nem történt meg.A terméket ismét mearonka05 (655) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 15:11:24
1653773480
A véleménem, hogy ha valaki az 1 Ft-os licitet megnyeri kikiáltási áron, tehát 1 Ft-ért és nem hajlandó rendezni az adásvétellel járó kiadásait, ne licitálgasson a Vaterán.A terméket ismét meghirdettem, az adásvételt semmisnek tekintem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő szinte két hónap múlva sem volt hajlandó befizetni a postadíjat a csomag elküldésére az 1 Ft-s aukciót megnyerve, így az adásvétel tárgytalan, a terméket ismét meghírdettem.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabcsika71 (42) (Eladó)
Semleges
2012.12.02. 14:11:26
1659355157
Nem történt meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.Lassan, de létrejött az adás-vétel...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3894324.bykecore (-2) (Eladó)
Semleges
2012.11.16. 16:15:05
1646301881
én hibám volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: én hibám volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos,nem tudtam küldeni,mert feltörték az autómat és benne volt a papucs is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okok miatt az adás-vétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2889524.bakobela42 (1444) (Eladó)
Semleges
2012.10.30. 08:06:33
1652989700
10.14-én történt a vásárlás ma 10.30 van.A terméklapon fel van tüntetve KORREKTEN h EGY HÉTEN BELÜL KÉREM RENDEZNI AZ ADÁSVÉTELT és KIZÁRÓLAG AJÁNLOTT POSTA!2-hetet vártál,majd NEM FIZETTÉL! MEGBÍZHATATLAN NEM FIZETŐ VEVŐ VAGY!Valójában NEGATÍVOT ÉRDEMELNÉL!Kértem értékeld az adásvételt ha nem tudsz fizetni és ez esetben én pozitívot érdemlek hisz 2-hetet vártam a kifizetésedre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizető vásárló!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.....................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos előzetes egyeztetés után sem azt kaptam amit kértem, ennek ellenére a szállítás gyors volt és a termék minősége is jó,csak nem azt kaptam amit kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szemledi (556) (Eladó)
Semleges
2012.01.10. 08:13:45
1503637691
Nem jelentkezett az áruért, inaktív volt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett az áruért.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orchidea-2 (1632) (Eladó)
Semleges
2011.12.29. 17:58:47
1472271147
Komunikációs probléma miatt .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Harmatcsepp (1431) (Eladó)
Semleges
2011.11.26. 14:21:23
1501137800
Sajnos a vevő figyelmen kívül hagyta licitálásnál, hogy a terméket személyes átvétellel hirdettem meg. Így végül nem jött létre az adás vétel. De korrekt, kapcsolattartó és kommunikatív vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KatLev_a (404) (Eladó)
Semleges
2011.09.11. 21:20:46
1472687831
Nagyon kedves, korrekt vevő. A termékre már nem volt szüksége, ezért nem vette át. Ezt időben, és korrekt módon jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos hiába küldtem több vásárlási összesítőt nem érkezett utalás. Régen vége az aukciónak lett volna elég idő rendezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem fizetettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
942739.alexandra00_a (1) (Vevő)
Semleges
2011.08.10. 22:41:39
1467331133
egyéb indok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
