picijany27 (39) 97.56% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
katka861128 (2555) (Eladó)
Semleges
2012.03.01. 09:20:42
1550003828
A vevő nagyon korrekt, és megértő. Pozitívot akartam adni, de ha nem jön létre az adás-vétel csak semlegest enged a rendszer. Csak ajánlani tudom mindenkinek! POZITÍV! +++++++++++++++++++++ És sajnálom, hogy nem tudtam postázni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem érkezett meg a termék!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katka861128 (2555) (Eladó)
Semleges
2012.03.01. 09:20:06
1547027051
A vevő nagyon korrekt, és megértő. Pozitívot akartam adni, de ha nem jön létre az adás-vétel csak semlegest enged a rendszer. Csak ajánlani tudom mindenkinek! POZITÍV! +++++++++++++++++++++ És sajnálom, hogy nem tudtam postázni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Miattam nem jött létre sajnos.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mimi_2032 (183) (Eladó)
Semleges
2011.12.25. 15:47:00
1515456041
A cipőt 38-asként vettem, de annál sajnos kisebb, ezért 37-es méretet írtam. Pontos belső talphosszt tűntettem fel, nehogy más is így járjon. A vevő ezt sajna nem vette figyelembe - val. színű, hogy nagy lett neki - így semleges értékelést kaptam tőle. Én lényegesebb adatnak gondoltam a talphosszt, mégis méretbeli gondokra hivatkozott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
family112 (797) (Vevő)
Semleges
2011.12.22. 09:10:38
1508779148
Megkaptam a terméket, ami nem épp a leírásnak felelt meg, a nadrág bolyhossága miatt biztosan használt volt(nem ez állt a leírásban). Ennek ellenére kommunikatív az eladó, csak kicsit türelmetlenül adta az értékelést (sajnos a bank hibája, hogy késett az utalás). Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
