kisszivem1 (107) 91.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
olahildiko (3935) (Eladó)
Semleges
2013.12.29. 10:01:47
1829753258
A partnert ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem várt esemény miatt lemondta.A vevő csekkel kívánt fizetni amibe beleegyeztem és megírtam a postacímemet de a végén közölte hogy másik szoknyát választott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő csekkel kivánt fizetni majd megirta hogy másik szoknyát választottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszas hitegetés után visszalépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Szepike8 (1300) (Eladó)
Semleges
2013.08.14. 23:05:22
1732510988
Nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.marcella575 (144) (Eladó)
Semleges
2013.07.24. 18:24:09
1771619849
megbeszéltük a fizetés módját, azóta nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: leütötte a terméket, megbeszéltük a fizetés módját, aztán nem jelentkezett.Sajnos, nem tudom, hogy megtalálni, az emailfiókja visszadobja az e-maileket, ugy hogy felhívtam.A megadott telefonszámon nem ismerik. HA megkeres rendezzük az adásvételt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem lehet elérniolahildiko (3935) (Eladó)
Semleges
2013.06.17. 12:33:05
1755219464
Korrekt partner, egyébként ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az átutalás körülményessége miatt elálltunk közös megegyezéssel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
giorgo79 (568) (Eladó)
Semleges
2013.05.11. 05:13:04
1733366336
Ha jelzi a vevő,hogy méretbeli problémája van,visszavásárolom a terméket,ezért igazán nem kellett volna így értékelni.Az arrogáns levelekről,amit a termék alatt bárki olvashat,és az önkényesen választott fizetési módról nem is beszélve.Jóindulattal semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
madexim (4593) (Eladó)
Semleges
2013.04.22. 21:39:25
1732218866
Az adásvétel nem jött létre, a terméket ismét meghirdetem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő elnézte a méretet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meganbaby (100) (Eladó)
Semleges
2013.02.15. 16:54:16
1698236906
Sajnos a vételár a mai napig nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tanasa_a (233) (Eladó)
Semleges
2013.02.11. 08:32:37
1698893594
A vatera segitségével tudtam kapcsolatot teremteni vele, az udvarias levelekre arrogánsan válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru megtekintése nélkül elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Happy191 (121) (Eladó)
Semleges
2013.01.19. 10:24:32
1532411951
Sajnos nem jött létre adásvétel,elfogyott a termék amit szeretett volna,és én késöbb vettem észre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1995842.DIVAT4U (2181) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 16:29:42
1644552950
2 hét elteltével mégsem kéri
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő az utalást nem tudta megoldani, így a vételár kifizetése megoldhatatlannak bizonyult.
Másik fél: no koment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
............................................................................
Másik fél: no koment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
......................................................
Másik fél: NÓ KOMMENT
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikica002 (193) (Eladó)
Semleges
2012.06.25. 07:48:10
1608928745
Igazából nem is értem hogy a Vevő min van kiakadva, úgy látszik félreértettük egymást. Nem szeretne velem üzletelni és én sem vele. Nincsen semmi gond, remélem megtalálod a megfelelő terméket a telefonodhoz. Szép napot!
Másik fél: no komment
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyurmeli83 (39) (Eladó)
Semleges
2012.06.02. 12:54:53
1579234910
A vevő nem tudta utalni a pénzt,más megoldás nem volt neki jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta utalni a pénzt,más megoldás nem volt neki jó.Méretprobléma miatt az üzlet sajnos nem jött létre. De a partner nagyon korrekt volt.+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt az üzlet sajnos nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bebecsicsi (246) (Eladó)
Semleges
2012.05.01. 21:38:09
1577611340
egyéb problémák miatt, nem tudott utalni, ezért megegyeztük,hogy lemond a terékről. egyébként egy kedves vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
melcsi63 (227) (Eladó)
Semleges
2011.09.17. 09:42:36
1474621079
Az aukció lezárta után kérdezte a szakembert, hogy jó-e az ő gépébe. Pedig ezt fordítva kellett volna! Utána 1 nappal ezt megírta, és ezzel egyidőben értékelte az adásvételt, hogy "létrejött", pedig az árut nem hajlandó átvenni!!!!!!!!!!!! Ehhez mit lehet még hozzátenni?.......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nagy fokú felelőtlenség és figyelmetlenség! Az aukció lezárulta után kérdezte a szakembert, hogy jó-e az ő gépébe!!! Pedig ezt fordítva kellett volna!!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
melcsi63 (227) (Eladó)
Semleges
2011.09.17. 09:38:03
1474614129
Felelőtlenül licitált, miután leütötte, és lezárult az aukció, utána kérdezte meg szakembertől, hogy jó-e az ő gépébe. Ezt az aukció lezárulta után 1 nappal közölte, hogy szakember elmondása szerint nem jó az ő gépébe, és ezzel egy időpontban pozitívan értékelte is az adásvételt, hogy "létrejött", pedig nem vette át a terméket!!! Erre mit mondhatnék?....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Miután leütötte, utána kérdezte szakembertől, hogy jó-e az ő gépébe, pedig ezt fordítva kellett volna! Nagy figyelmetlenség, és felelőtlenség!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bazseva84 (168) (Eladó)
Semleges
2011.09.10. 13:29:54
1477192700
Sajnos nem felelt meg a termék,másmilyen kellett volna a gépébe!Előfordul az ilyen,ettől függetlenül korrekt partner,időben szólt,hogy eláll a vásárlási szándékától!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HA5BSjoco (500) (Eladó)
Semleges
2011.09.06. 07:51:01
1473357688
A vevő szerint a vetilátor motor közel 2 órai
használat során leégett, bár garancia nélküli
volt, az árát visszautaltam
Másik fél: Igen!Sajnos a ventillátor leégett,De a le írtakkal ellentétben AZ ELADÓ SEMIJEN PÉNZT A MAI NAPÍG NEM KÜLDÖTT VISSZA,ELLENTÉTBEN AMIT AZ EL ADÓ LEÍRT!---ergó--HAZUDOTT!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oroszlan8 (1404) (Eladó)
Semleges
2011.07.15. 13:10:28
1463960988
A Vevő elnézte a méretet, a terméket nem kívánta átvenni!
Másik fél: NO KOMMENT!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
