gstone67 (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
orchidea61_a (882) (Vevő)
Semleges
2010.12.21. 18:43:12
1253391036
Azért,én szerintem korrektebb lett volna,ha az eladó az igazságot,ki írja!!! Vagy is megindokolja a semleges értékelését!Ennyit megérdemelnék azok után,hogy a megnyert árút nem kaptam meg, akkor tudatta csak velem hogy az anyósa eladta a vázát,mikor már meg nyertem,és a számlaszámát kértem!!!Tehát még mindig ment az aukció,közben a vázát eladták!Ez nem volt korrekt,a vevőkkel szemben!Jól be csaptak!Nem lehetett volna ezt időben közölni? A szabájzat ezt tiltja!!!!!!!!
Másik fél: Ön szerint mit kellett volna írnom?Hogy az aukció sikeres volt?Nem volt sikeres.Ezért csak semleges értékelést lehetett adni vagy negatívot.Az hogy az anyósom mit csinál a dolgaival az az Ő dolga.Engem is elfelejtett értesíteni.Emiatt azért nem leszek öngyilkos.Ha Ön negatív értékelést akar adni,semmi gond.De felesleges ide írogatni,hogy mi volt.Nekem sem esett jól,de ez van .Ő eladta és az meg az Ő dolga.Mondtam ,hogy sajnálom.Én csak műszaki cikket árusítok.És megpróbálok mindenkivel korrekt lenni.És a semleges értékelés korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
