gstone67 (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 7 8 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.09.01.
Utolsó belépés: 2011.01.13. 21:40
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

orchidea61_a (882) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.21. 18:43:12

Termékkód

1253391036

Azért,én szerintem korrektebb lett volna,ha az eladó az igazságot,ki írja!!! Vagy is megindokolja a semleges értékelését!Ennyit megérdemelnék azok után,hogy a megnyert árút nem kaptam meg, akkor tudatta csak velem hogy az anyósa eladta a vázát,mikor már meg nyertem,és a számlaszámát kértem!!!Tehát még mindig ment az aukció,közben a vázát eladták!Ez nem volt korrekt,a vevőkkel szemben!Jól be csaptak!Nem lehetett volna ezt időben közölni? A szabájzat ezt tiltja!!!!!!!!
Másik fél: Ön szerint mit kellett volna írnom?Hogy az aukció sikeres volt?Nem volt sikeres.Ezért csak semleges értékelést lehetett adni vagy negatívot.Az hogy az anyósom mit csinál a dolgaival az az Ő dolga.Engem is elfelejtett értesíteni.Emiatt azért nem leszek öngyilkos.Ha Ön negatív értékelést akar adni,semmi gond.De felesleges ide írogatni,hogy mi volt.Nekem sem esett jól,de ez van .Ő eladta és az meg az Ő dolga.Mondtam ,hogy sajnálom.Én csak műszaki cikket árusítok.És megpróbálok mindenkivel korrekt lenni.És a semleges értékelés korrekt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.