19540616.tsanci_t (4) 70% felhasználó összefoglaló oldala
70% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Lakhely: Zalaegerszeg
Regisztráció dátuma: 2010.09.02.
Utolsó belépés: 2011.03.06. 16:31
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Kb.3 hetet vártam az árúra,az eladó mindenfélére hívatkozott,hogy miért késik a kabát.Miután jeleztem felé,hogy megteszem a kellő lépéseket,két nap múlva megkaptam a kabátot.
Másik fél: 3 hetet?Mindenfélére hivatkoztam?Kellő lépések?Kár,hogy nem tetted meg...talán mert koppantál volna?Szánalmas vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
