rolandtamas (491) 99% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 496 | 758 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 526 | 789 adásvétel |
| Az eladóként kapott 225 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő külön megkeresésre reagálva lemondta az adásvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arctech (1297) (Eladó)
Semleges
2020.05.19. 18:09:50
2885184032
A vevő leütötte a terméket, de utána valahogy érdektelenségbe fulladt az adásvétel. Talán a Koronavírus, talán nem is akarta annyira, mivel jelentéktelen összegért kelt el a termék nem adok negatívot, meg egyébként sem okozott nekem különösebb problémát, hogy végül nem sikerült átadni a terméket. Talán legközelebb !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.drmolnarmaria64 (34) (Vevő)
Semleges
2018.09.10. 13:40:37
2653430591
A termék kipróbálása során derült ki,hogy az áru bizonyos nyomtatási feledatokat nem tud végrzni,ezt a vásárlás előtt egyik fél sem tudta.Az eladó nagyon korrekt módon visszavette az árut,minden tekintetben ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy kiegészítő hiányzott a termékhez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A gépet kipróbálás után nehéznek találtam és hiányzott egy apró alkatrésze ezért eláltam a vételtől.Az eladó korektül viselkedett megértette és elfogadta a kifogásomat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.laziferi13 (596) (Eladó)
Semleges
2017.01.29. 17:37:08
2413874996
A postaköltség túl magas lett volna ezért az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: túl magas lett volna a postaköltséglaziferi13 (596) (Eladó)
Semleges
2017.01.29. 17:35:10
2412768998
A postaköltség túl magas lett volna, ezért az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: túl magas lett volna a postaköltségildiko15-2010 (270) (Vevő)
Semleges
2016.07.22. 13:08:47
2300261666
Sajnos az adásvétel nem valósult meg,de közös meg egyezés alapján.Ezért is csak semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bogar101a (555) (Eladó)
Semleges
2016.02.10. 11:24:27
1888589441
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevővel valszeg minden ok nem tudom nyilvántartani ahogyan eddig a vaterán (pénz beérkezés/postázás stb) csak mutatja, hogy mennyit fizessek ill. értékeléseket.. Sajnálom, köszönöm a megértést! Indokl
gumitamin (391) (Eladó)
Semleges
2015.06.17. 16:50:54
2082895334
Sajnos hibás volt a termék, így nem lehet már használni. Egyébként megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel meghiúsult, mert az eladó jelezte, hogy a töltő meghibásodott. Korrekt volt nagyon, hogy nem küldte el hibásan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TILAREX96 (416) (Eladó)
Semleges
2014.10.03. 17:53:19
1980331826
Sajnos nem volt megfelelő a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött össze, az eladó korrekt volt! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tipptoplaptop (2001) (Eladó)
Semleges
2014.05.12. 14:30:20
1881005768
A vevő nem kereste postán a terméket. Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék állapota megváltozott:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiba a kijelzőnAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rustbucket_t (354) (Eladó)
Semleges
2013.11.18. 10:07:53
1812738026
A nálunk tökéletesen működő gép a vevő hálózatába beépített Fi relét lecsapta, emiatt nem tudta használni. Visszahozta, visszavettem, végül is minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő "Fi" reléjével nem tudott működni a gép, így visszavettem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem felelt meg számomra az áru állapota.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszi Selwyn
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pipecpatkany (44) (Vevő)
Semleges
2012.03.08. 12:40:00
1533362810
Sajnos a nyomtatófej beszáradt ezért visszaküldtem az eladónak visszakaptam a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet meghiúsult de ettől függetlenül rendes, korrekt partner! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elromlott a nyomtató amibe a tonert vásárolta volna, ezért nem jött létre az üzlet! Ettől függetlenül csak ajánlani tudom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyakorlatilag csak növeli az áramfogyasztást kb. 10 wattal, a fogyasztásmérő ezt az eredményt mutatta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi gond, egyszerűen nem ez volt a megfelelő termék. A vásárlót természetesen mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: semmi gond, egyszerűen nem ez volt a megfelelő termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1517425.kakuli86 (-1) (Eladó)
Semleges
2010.06.23. 17:20:28
173427831
Bővebben nem kommentálnám,már sajnálom,hogy vele üzleteltem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
