manocska721 (175) 98.88% felhasználó összefoglaló oldala
98.88% pozitív visszajelzés
(177 Felhasználó adta)
98.88% pozitív visszajelzés
(177 Felhasználó adta)
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 177 | 242 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 181 | 246 adásvétel |
| Az eladóként kapott 55 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Lakhely: Szemely
Regisztráció dátuma: 2010.09.03.
Utolsó belépés: 2011.02.22. 18:20
Inaktív!
7 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Felhasználó
847811.purgatorium (404) (Eladó)
Vélemény
Semleges
Dátum
2011.02.08. 22:17:23
Termékkód
1436176012
Sajnos eltört egy csésze, így meghíúsult az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő a termék és a postaköltség.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a vásárló kapkodása miatt nekem ráfizetés volt az aukció,mert ő hipp-hopp utalta a pénzt annak ellenére hogy megírtam volna a mailt a szükséges adatokkal és pontos postaköltséggel!Kértem hogy rendezzük mert ez így fer!Nos Ő nem volt hajlandó!Első levelemre írta rendben küldi!Azóta 9 nap telt el vagy több!Írtam még neki legyen szíves,de nem válaszolt!Csak azért nem adok negatívot mert nem stílusom osztogatni!Nem mondom hogy nem ajánlom Őt!!De ez nekem sajnos SEMLEGES!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
