GABIANTIK (782) 99.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 787 | 904 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 814 | 932 adásvétel |
| Az eladóként kapott 771 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Csomagolás...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Összetörtem! SorryAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bevakati (443) (Eladó)
Semleges
2018.01.09. 11:45:56
2574081608
Sajnos a láda rosszabb állapotban volt a leírtnál,ezért a vevő elállt a vételtől. Ettől függetlenül bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy korrekt partner,nem az ö hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos rossz termékre nyomatam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ELITANTIK (677) (Vevő)
Semleges
2016.06.22. 20:07:50
2267298068
korrekt partner talán legközelebb sikerül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ELITANTIK (677) (Vevő)
Semleges
2016.06.22. 20:07:31
2267298038
korrekt partner talán legközelebb sikerül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HunyadiSS97 (10) (Vevő)
Semleges
2015.03.10. 16:20:07
2036519837
a börönd nem kelet volna
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállítás során sajnos megsérült az áru, így a nem sikerült a vásárlás. Az eladó maximálisan korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37330033 (13) (Vevő)
Semleges
2014.09.13. 08:22:54
1949620754
A szállító cég az ígért határidőre nem szállította le a festményeket helyette emailt küldött, hogy megsérült a belső tartalom. Telefonon többszöri próbálkozás után tudtam beszélni velük. A képek üvege összetört, amikor végül 5 nap múlva (szombat vasárnap is beleértve) megkaptam a csomagban voltak még üveg szilánkok és a képek olyan állapotban vannak, hogy újra kell keretezni őket. Annyit sem mondtak, hogy elnézést. Erről, persze az eladó nem tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gabibacsi15 (483) (Eladó)
Semleges
2014.06.17. 20:44:48
1907640020
NEM TUDTUNK EGYEZTETNI DE KORREKT VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NEM TUDTUNK EGYEZTETNI DE KORREKT VOLTAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy kicsit szuvas a kelesztő tál, amúgy minden rendben van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PAPGABMISKOLC (1376) (Eladó)
Semleges
2013.01.01. 08:10:41
1686293657
A PARTNER NEM TUDTA IDŐBEN ÁTVENNI A TERMÉKET KÁR HOGY SEMLEGEST KELL ADNI POZITÍVAT ÉRDEMELNE MERT NAGYON KORREKT BECSÜLETES VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A jóindulatom és a nem akarattal elkövetett eladó hibázása miatt nem adok negatívat. De a termék, az antik porcelán sajnos a nem körültekintő csomagolás okán, több darabba széttört. Ennek következtében plusz 30 ezer forint javítási költségem keletkezett, aminek 10%-át az eladó megtérítette, valamint ajánlott szakembert. De természetesen mindez megelőzhető lett volna egy kis odafigyeléssel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A mackó szalmával tömött, így nem lett volna szabad kimosni. A leírással ellentétben nem brummog, feltehetően a tisztításnak köszönhetően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabolaci86 (35) (Vevő)
Semleges
2012.10.06. 20:30:13
1643769200
írtam, hogy előre nem kalkulált váratlan kiadás jött közbe. sajnálom hogy nem jött létre. minden esetre az eladó végig korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Domonkos89 (193) (Vevő)
Semleges
2012.08.17. 12:38:05
1624211297
A termék több részről is hibás, ez sehol nem szerepelt a leírásban. Olyan számára is egyértelműen észrevehető hibák vannak a termékkel amit hozzá nem értő is észrevehet. Miután kicsomagoltam a csomagolásból, gyakorlatilag szétesett a termék. Részemről nem vásárolok többet az eladótól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban használható könyvprés szerepelt, ennek ellenére a prés alja homorú, tehát a jelenlegi állapotában használhatatlan. Az eladó ellátott információval, hogyan javíttassam meg...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rarefactive (80) (Vevő)
Semleges
2012.04.11. 11:20:32
1557077891
Bele mentem volna a részlet fizetésbe,de meg sem várta a válaszom. Mindenki döntse el maga,hogy üzletel e vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam a csomagot időben feladi!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyságrendileg 300Ft-tal többet fizettem a szállításért, mint ahogy feltüntetett árként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jött létre az üzlet de korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Butcherysk8 (157) (Vevő)
Semleges
2011.11.20. 18:55:41
1500878270
Az árut megkaptam, viszont sok utánajárásra volt szükség. Kértem az eladót, hogy bizonyos okok miatt úgy adja fel a csomagot, hogy ne pénteki napra essen az átvétel.Ezt Ő nem vette figyelembe, sőt a címzésen a vezetéknevem összetéveszthetően volt írva. 2 napig telefonálgattam egyik logisztikai elosztótól a másikig. Az egész áru nem ért ennyit, hogy ennyit bosszúságot okozzon. Nem hiszem, hogy többé fogok Tőle vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
