nagyvaradi53 (283) 98.63% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem jelentkezett,nem tudtam elérni,emailre nem válaszol. Remélem azért jól van...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden a legnagyobb rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minden a legnagyobb rendben volt.Kisvacak50 (12833) (Eladó)
Semleges
2019.01.13. 06:23:31
2717050847
A terméket véletlenül kétszer vásárolta meg. Kedves, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
magic888am (3939) (Eladó)
Semleges
2017.08.02. 15:13:48
2505108737
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxtorcomputer (4581) (Eladó)
Semleges
2015.05.06. 13:36:18
2070507131
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval ,hiába küldtem neki emailt ! De mivel nekem sürgős lett volna a dolog így nem várok rá tovább, és másikat rendeltem helyette ! Én ezt a tranzakciót negatívra értékelem!!! Mért: "keresett, sürgős"-feltalálták a telefont, ha sürgős lett volna felhív- de mért is hívott volna az értesítő email-ban amit megkapott minden információ benne van!!! Email-t írt???? kinek, mikor nálunk nincs email! Azért nem értékelem negatívra, mert nem szokásom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hanniballecterdr (167) (Eladó)
Semleges
2013.09.09. 09:03:04
1797777815
minden faszán ment volna, de beáztunk, tönkrement a konyhabútor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: tönkrement, elázottAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert nem jött létre az adásvétel és a semlegesnél nem engedi a rendszer, de a Vásárló maximálisan pozitív, a másik 3 nadrág méretben megfelelt!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő jelezte felém a problémát, válaszoltam neki további kérdéseket feltéve a csomagolás sértetlenségére vonatkozóan. Kérdéseimre semleges értékeléssel válaszolt, így már nincs lehetőségem más megoldáshoz. Én ajándékba kaptam az autóponyvát, tudtommal új, soha nem használt termék volt, esetleg egyszer lett rápróbálva az autóra. Tudomásom nem volt a hibákról. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszika012 (155) (Eladó)
Semleges
2013.03.14. 11:02:29
1720903673
Sajnos a vásár nem jött létre egyéb okból.
Másik fél: Miért adtál az értékelésre semlegest ? Nem az én
hibámból nem jött létre az üzlet, és én mégis
pozitív értékelést adtam le rád ! Ez nem volt
igazságos, mert nekem kellett volna inkább semle-
gest adnom , mert nem én hibáztam , de még-sem
tettem ! Üdv : nagyvaradi53
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1173161.Veronikka86 (268) (Eladó)
Semleges
2013.02.21. 06:43:36
1713892850
Sajnos csak semleges értékelést tudok adni, ha tehetném csakis pozitív mert nagyon kedves, korrekt vevő. Az üzlet nem jött létre de mindent megbeszéltünk. Jó szívvel ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dodyjoec (293) (Eladó)
Semleges
2013.01.31. 10:29:37
1701986300
A vevő nem tart igényt a termékre.
Másik fél: Igen azért nem , mert az szerepelt a hirdetésben , hogy az egyes kép a gyári állapotban szerepel ! És én leütöttem , de azután derült ki , hogy csak az óra van az árban a szíj-jat külön meg kellett volna venni ! De egy karórát általában szíjjal eggyütt szokták adni !
És a szíjj csak villám ár esetén járt volna hozzá ! Hát ennyi ! Üdv : nagyvaradi53
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Janee91 (2976) (Eladó)
Semleges
2012.10.20. 19:52:26
1647428594
Nem kérte az árut
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem kérte az árutAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CasioBolt (3613) (Eladó)
Semleges
2012.07.03. 16:47:18
1612056266
Korrekt Partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt a termékbőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
macifarm (170) (Eladó)
Semleges
2012.01.25. 09:39:06
1530315119
korrekt vásárló, sajnálatos módon nem volt megfelelő a kabát mérete.Mindezek ellenére ajánlom másoknak, mert van ilyen eset néha. "selavi"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a méret nem volt megfelelő a vevő részére, de korrektül beismerte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt,csak nem sikerült a licittörlés kérését elküldenie hozzám a vevőnek,de időben jelzett,hogy nem szeretné megvenni az árut.Sajnálom,hogy nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült a licittörlés kérését elküldenie hozzám a vevőnek,de időben jelzett,hogy nem szeretné megvenni az árut.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blumenmama (932) (Eladó)
Semleges
2011.08.28. 13:01:59
1466059059
Az adás-vétel nem jött létre, ennek ellenére a vevőről pozitív vélemény alakult ki bennem. A rendszer ebben az esetben sem enged semlegesnél jobbat adni(sajna).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevőnek már nem volt szüksége a termékre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
38tundee (383) (Eladó)
Semleges
2011.01.31. 20:24:09
1435175468
Az aukcióban a termékről sok adat volt leirva, a vásárló ezeket ismerve licitát, nem kért semmilyen plusz, számára fontos információt a termékről. Az átvétel után viszont sajnos engem hibáztat információhiány miatt!!?? Bárki, bármikor kérdezhet,Ő is megtehette volna, és biztosan a választ is megkapja, ez nem az én hibám!!!! Nem szándékozom szándékosan senkit sem félrevezetni, sem most, sem ezután, ahogy eddig se tettem!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
