cirmos78 (239) 99.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 239 | 258 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 255 | 276 adásvétel |
| Az eladóként kapott 91 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Méretprobléma miatt nem jött létre a tranzakció, de nagyon rugalmas, korrekt, kommunikatív, szimpatikus eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem tetszett nekem személyes átvétel során, így nem vettem át a terméket. Az eladó nagyon megbízható, korrekt és megértő volt velem. Bár nem jött létre a vásárlás, ennek ellenére a kommunkikáció és korrektsége miatt POZITÍVAT adnék!!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VipTechnika (5528) (Eladó)
Semleges
2013.03.20. 12:48:32
1701838118
Nem jött végül létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
madaknalp (165) (Vevő)
Semleges
2013.03.10. 12:30:08
1715310104
Az eladó korrekt volt, de véletlenül egy másik laptop specifikációit másolta a terméklapra, és a helyszínen kiderült, hogy nem az a processzor és videokártya van a gépben, ami a terméklapon szerepelt. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy véletlen eset volt, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekt volt, időben jelentkezett, sajnos nem felelt meg neki a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az átvétel nem jött létre , de nagyon kedves, segítőkész, korrekt, megbízható partner. Az én figyelmetlenségem végett! CSAKIS ++++++++++++!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csobodkata (108) (Eladó)
Semleges
2012.11.24. 20:04:05
1675535738
Közös hibából meghiúsult a találkozásunk, ezért idő szűkében nem tudtam tovább várakozni Budapesten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Ha a rendszer engedné,részemről POZITÍV.Kedves,jó kapcsolattartó,megbízható,korrekt vaterás.:)"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a felső mérete jóval nagyobb mint amire számítottam, ezért számomra használhatatlan. XL-es az M/L helyett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megkaptam a ruhákat. Kissé csalódott vagyok. A fotónak megfelelő terméket kaptam, de a felső szürkésfehér és foltos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mufurc777 (537) (Eladó)
Semleges
2012.06.29. 08:11:39
1604697350
Megértő vevő. sajnos nem jött létre az adásvétel. majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon gyors és készséges volt, de kölcsönösen félreértettük egymást sajnos. Van néha ilyen... Mindenképpen pozitívra értékelném, ha lehetne, de a rendszer nem engedi... Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gaston83 (263) (Eladó)
Semleges
2012.05.14. 09:08:11
1552295960
Sajnos lehetetelen vele a kapcsolat felvétel ! Rosszat nem tudok rá rni, mert nem tudom mi történehetett vele.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vadasztmaria (1647) (Eladó)
Semleges
2012.05.09. 08:07:43
1583381738
A tranzakció nem jött létre, de a rendszer kéri az értékelést. A vásárló személye és kapcsolattartása pozitív, így bátran merem ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az átadást a teszvesz által megadott határidőig nem sikerült lebonyolítani.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vadmacs18 (440) (Eladó)
Semleges
2012.02.25. 19:17:06
1544623694
A felhasználó nem kérte az általa vásárolt árút. De kedves volt. Pozitív tapasztalatom van vele. Korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom hogy így alakult,talán legközelebb sikerül üzletet kötni.A vásárló nem húzta az időt ezért ha lehetett volna pozitivot adni, azt adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a Vevő licit-visszavonási kérelmében jelezte, hogy időközben beszerzett máshonnan kefirgombát, így nem tart igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
