sziszi66 (131) 97.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 135 | 138 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 147 | 150 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mivel a tranzakcióhoz két fél szükségeltetik, s nem tudtuk a találkozót összehozni, így nem tudok mit értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk a találkozót összehozni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a méret nem volt jó, amugy korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült az adás-vétel.A partnerem jelezte.hogy nem tudja elvinni az árut. Megértettem a problémát.Sajnos én sem tudtam segíteni a szállításban Korrekt partner az adás-vétel sikertelenség miatt is. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítási promlémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Betegségre hivatkozott,megértő ember módjára vártam,de sajnos el kell készíteni az értékelést!Az adásvétel sajnos nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon becsületes, megbízható, pontos és kedves eladó. Az adásvétel a termék hibájából nem jött létre, az eladó erről nem tehetett. Jószívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett, és a mellékelt összeszerelési útmutatóban is szereplő tartozék hiányában, a termék nem felelt meg az elvárásoknak. Nem egyszerűen, de végül is vissza kaptam a vételárat. Ezt köszönöm, a terméket pedig egyeztetés után visszajuttatom!
Másik fél: Sajnos a termék dobozában, egy másik termék leírása került, így nem hiányzott abból semmi, mint kiderült, inkább az volt a gond, hogy nem is ilyen termékre van szüksége. Ettől függetlenül, azért összeszerelték, talán még próbálgatták, használták is, és elmondása szerint a doboza sincs már meg. Ennek ellenére visszautaltam a teljes vételárat, pedig eredeti csomagolás nélkül, használtan, már nem tudom újként eladni. A terméket természetesen azóta sem kaptam vissza, úgy látszik csak a pénz visszautalása volt sürgős. Stílusa egészen enyéni, úgy is fogalmazhatnék: kritikán aluli. Már sajnálom hogy elhamarkodottan pozitívan értékeltem. Legalább a Vatera jól járt, mert a jutalékot kifizettem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez most nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Youngtime (1313) (Eladó)
Semleges
2008.01.05. 22:52:00
47434118
Sajnos az idő rövidsége miatt az adásvétel nem jött létre, majd legközelebb. BUÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Karácsony előtt már nem tudtuk volna lebonyolítani az üzletet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
