balko04 (135) 98.56% felhasználó összefoglaló oldala

98.56% pozitív visszajelzés
(137 Felhasználó adta)
98.56% pozitív visszajelzés
(137 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 137 181 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 143 187 adásvétel
Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyál
Regisztráció dátuma: 2011.06.14.
Utolsó belépés: 2026.03.03. 16:32
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

lutri123 (1059) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.19. 12:17:48

Termékkód

1827776255

Sajnos méretbeli problémák miatt nem jött létre az üzlet, egyébként korrekt vaterás,,ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

GlobalBrandShop (190) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.15. 20:13:24

Termékkód

1765457606

A termék még úton van. Szívből ajánlom másoknak is a partnert. Nagyon kedves, gyors,megértő és türelmes. Módosítani fogom az értékelésemet, ahogy átvette a cipőt, most is azt adnék, de nem engedi a rendszer. Muszáj voltam értékelni, mert letiltott a rendszer, de csupa+++++++++++++++. Elnézését kérem az értékelés miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék még úton van, módosítani fogom az értékelésemet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ildi072 (66) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.11. 06:27:46

Termékkód

1694413403

Nagyon kedves, megbízható sajnos a méret nem volt megfelelő. Köszönöm

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Ramona7_a (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.03. 11:56:15

Termékkód

1470496164

Leginkább negatívat adnék, mert bár az eladó - talán véletlenül - rosszul tette fel a termék árát és ezért nem lett a tranzakcióból semmi, de a hangneme, a stílusa nem vateráshoz méltó volt. A gúnyos hangvételű levele után leírtam neki, hogy miért is ő hibázott, de már arra sem vette a fáradtságot, hogy visszaírjon, nem hogy elnézést kérjen. A hölgy 5 doboz tápszert hirdetett meg 1.000 Ft-ért, majd darabját akarta ennyiért adni. Lehet tévedni, de illik beismerni és elnézést kérni a másiktól! ---
Másik fél: Leginkább negatívot??? A figyelmetlenség,a kapkodás,és a szöveg rossz értelmezése.! A licit mindenkor 1 azaz egy darabra vonatkozik!!! Amúgy meg ha valamit nem értek akkor ott van az a lehetőség,hogy kérdezzen az eladótól!! Azért volt így fent a hirdetés mert van aki csak egy darabot akar venni vagy kettőt! Milyen érdekes ezeket a tápszereket 800tól-1200ft/Db ért lehet itt megvenni,akkor,hogy gondolhatta azt,hogy az 5db kerül 1000ft-ba!! :))))))) A telefonba minden rendben volt a mennyiség és a fizetendő összeg is,csak mikor fizetni kellet volna,gondolom rájött,hogy még sincs pénze a termékre! NO COMMENT :(---------------------------------------------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.