Bencilaanya (198) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 255 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 205 | 262 adásvétel |
| Az eladóként kapott 109 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hileryszikk (36) (Vevő)
Semleges
2015.06.20. 21:31:47
2070295901
Értékelnem kellett, bár még nem érkezett meg az áru, remélem megjön hamarosan, az eladó korrekt, szavát adta, hogy érkezik, csak a posta lassú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem válaszolt a levelemre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos nem volt megoldható az olcsóbb posta, én meg többet postára mint a termék ára nem vagyok hajlandó kifizetni, így stornó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Songoku001 (14) (Vevő)
Semleges
2013.07.25. 13:30:15
1758280010
Termék megérkezett 43 MUNKANAP-on belül.
jó leírta, hogy max 45 munkanap is lehet a szállítási idő...
de akkor ne hitegessen, hogy mindjárt ott lesz, a vámon van... blabla
Akkor mondja meg, hogy legyártják a terméket aztán jön. DE, hogy 43 MUNKANAPot kell várjak egy cipőre, az valami hallatlan!!!
1 vagy max 2 hét alatt a világ bármely pontjáról ideérkezik a termék!
Hogy ezzel a fazonnal még egyszer a büdös életbe nem fogok üzletelni az biztos!
Csak annak ajánlom, aki ráér 3 hónapot várni!!!
Másik fél: NEM ÉRTEM MIÉRT ADOTT SEMLEGEST ,MERT IDŐBEN MEGKAPTA A TERMÉKET,SAJNÁLOM ,HOGY NINCSEN TISZTÁBAN A BEHOZATALI SZABÁLYOKKAL,ÍGY NEM KÉNE RENDELŐS TERMÉKET VÁLASZTANIA,ÉN SEM AJÁNLOM SENKINEK AZ ILYEN TÜRELMETLEN VEVŐT,A VÁSÁRLÁSÁVAL ELFOGADTA A SZÁLLÍTÁSI IDŐT IS,ÉS MÉGIS SEMLEGEST AD..NEM BAJ HA JÓL ESETT NEM BÁNOM,REMÉLEM MÉG VISSZAKAPJA DE NEM TŐLEM,MERT TŐLEM MÁR EGY SZÉP POZITÍVAT KAPOTT...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt ajánlani tudom,bár a vétel nem jött létre!
Másik fél: SAJNOS NEM TUDTAM BESZEREZNI,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
llyddicter (16) (Vevő)
Semleges
2012.07.13. 13:49:01
1573141523
Félrevezető volt a kép, de az eladó sem látta még kibontva a terméket.
Másik fél: EDDIG A KINÉZETÉVEL NEM VOLT PROBLÉMÁD,CSAK,HOGY 40 CM -REL RÖVIDEBB VOLT MINT 3 MÉTER,EZÉRT ÉN KIENGESZTELÉS KÉPEN ADTAM EGY GYÖNYÖRŰ SZATÉN MENYASSZONYI KESZTYŰT,EGYÉBKÉNT VETTEM AZÓTA ILYEN FÁTYLAT ÉS UGYAN OLYAN MINT A KÉPEN.ÚGYHOGY AZÉRT KÖSZI A SEMLEGEST ,REMÉLEM ,HOGY BOLDOG VAGY TŐLE!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1639089.kittinet (18) (Vevő)
Semleges
2012.03.18. 14:27:09
1530019460
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
