PhoneMarkt (1092) 99.64%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1096 | 1248 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 54 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1154 | 1306 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1179 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bodorgergely (13) (Vevő)
Semleges
2014.10.31. 23:16:04
1987670717
Sajnos technikai hiba miatt nem jött létre az adás-vétel. Eladóról pozítív vélemény alakult ki, köszönöm a felelőségteljes és profi hozzáállást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az volt, amire a leírás alapján számítottam, de az eladó korrekt volt és elállhattam a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tarsolyzalan (71) (Vevő)
Semleges
2014.09.27. 13:05:14
1960450967
éppen nem volt készleten igy vennem kellett máshonnan
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elégedett vagyok, azt leszámítva, hogy a termék 1 hetet nem bírt ki..
Másik fél: Nem értem a dolgot. Le is leveleztük, hogy a terméket csak vissza kellene küldeni, a nagykereskedés gond nélkül cseréli. Mindez vagy két hete történt, de a tok azóta sem lett visszaküldve...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az üzlet a posta miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzsindzsi1 (124) (Vevő)
Semleges
2014.01.18. 15:19:25
1843427054
Terméket nem tudták küldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiderült, nem jó a fólia ezért nem lett semmi a egészből, de legalább gyorsan és korrekten tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pussymacska_v (944) (Vevő)
Semleges
2013.12.17. 19:18:35
1828169495
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt náluk egy darab sem a meghirdetett termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Robiszfvar (65) (Vevő)
Semleges
2013.11.05. 01:44:28
1798053452
Email-en jeleztem mikor venném át, mert problémák adódtak, semmi választ nem kaptam rá. Másnap pedig megjött az értékelésem.
Másik fél: Ha valaki elküldi a mail-t, akkor azt meg is kapjuk...Csak ugye azt el is kellett volna küldeni. Ahogy nézem más eladóval is hasonlóképpen járt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bevallom őszintén, már nem volt kedvem, sem időm foglalkozni azzal, hogy felhívjam az eladót. A legújabb tipusu Vodafone Smart Mininkhez a csomagban talált kétféle méretű??? (ez nem volt feltüntetve az árverés leírásában, csak az , hogy kétféle felületű) 2 db védőfólia egyike sem illeszkedett méretben. Kapásból ment a szemétbe az egész. Ezért adok csak semlegeset. Licit előtt fel kellett volna hívnom az eladót. Magamat hibáztatom emiatt!
Másik fél: Sajnáljuk az esetet. DE azért három lényeges dolgot figyelembe kell venni:
1. Nem mi gyártottuk a fóliákat, azokat csak forgalmazzuk. Értelemszerűen nem is lehetne egy csomagban két méretű fólia. Biztos, hogy tévesen lett a gyárban csomagolva.
2. A magyar "szolgáltatók" mindenféle kínai brandet forgalmaznak a saját márkanevük alatt, amit sokszor nem is lehet pontosan tudni, hogy épp mi az. Mi a megfelelő, valós telefonmárkája?
3. Ha a problémát senki nem jelzi felénk, csak az értékelésben lehet ezzel szembesülni, akkor elég nehéz azt orvosolni...Ha hibás azt jelezni kell, amit jelzünk az importőr felé, aki ezt jelzi a gyártónak. Sajnos ennek hiányában nincs módunk bármit is tenni az ügyben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az vásárlás minőségi hiba miatt nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt az eladónak a hirdetet termék!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bertiiiiiii (53) (Vevő)
Semleges
2013.10.07. 20:44:19
1798075838
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikai okok miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
patakidori (474) (Vevő)
Semleges
2013.06.19. 18:10:29
1760086163
Véletlenül ütöttem le!! Elnézést!!++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsolteeka87 (41) (Vevő)
Semleges
2013.04.15. 12:39:13
1732827827
E-mailben megkerestem az eladót, de választ nem kaptam, így az adás-vétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adás-vétel nem jött létre felhívtam az eladót és nem tudta küldeni a terméket mert nem volt neki készleten azt mondta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jojoker08 (189) (Vevő)
Semleges
2013.03.22. 18:12:02
1721020784
Sajnos technikai okokból az adás-vétel meghiúsult. Az eladót mindenképpen ajánlom, gyorsan tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikai probléma miatt nem jött létre az adás-vétel. Természetesen ajánlom a Partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a fólia elfogyott,így az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szandra125 (15) (Vevő)
Semleges
2013.02.01. 18:56:03
1692454964
Nem volt raktáron ebből a termékből, így az adás-vétel nem jött létre! Ettől függetlelnül ajánlom!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikai probléma miatt nem jött létre az adás-vétel. Természetesen ajánlom a Partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kisebb gondot okozott, hogy az eladó web lapján rossz cím szerepel. Javasolnám ennek javítását. Egyébként minden rendben volt.
Másik fél: Gondolt egyet, majd a webáruházunkban található 2. címen kereste a terméket. Ha ez történetesen Taktahatkányban van, akkor oda megy el? Mivel arra nem vette a fáradságot, hogy a kapcsolatfelvevő mailre válaszoljon az átvételt illetően, ezért nem is volt fogalma arról,hogy hol lehet a terméket átvenni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, harmadik fél hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikai ok miatt nem jött létre az üzlet, sajnos a rendszer korlátozásai miatt nem tudok pozitívat adni. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++Az Üzlet nem jött létre, de semmi rosszat nem tudok mondani az eladóról. Ajánlom mindenkinek...++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, technikai dolgok közbeszóltak az eladónál, ettől függetlenül sok++++. Leütésem után egyből felhívott, nagyon korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fcinteres84 (289) (Vevő)
Semleges
2012.11.14. 20:58:43
1660852961
Az adásvétel nem jött létre az eladó hibájából.
Másik fél: Pontosítanék:
A gyártó hibájából, mert sajnos az első szériás tok, ami bekerült az országba nem megfelelő méretű volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Spotcheck_a (7) (Vevő)
Semleges
2012.10.17. 22:48:49
1649807975
A tranzakció gyorsan és probléma nélkül lezárult. A termék maga viszont gyakorlatilag használhatatlan. Mindössze 2 rétegből áll, igy a képernyőre való felragasztás után nincs lehuzható harmadik réteg. Igy a ragasztócsik ott marad a képernyőn amit lekaparni lehetetlen anélkül hogy ne sérüljön a fólia.
Másik fél: Az importőr válasza, miután jeleztem felé a problémát: Sajnos a fólia gyártója nem gondolt erre az opcióra, ezért a harmadik réteg lehúzófüle sokszor nyúlik, nem húzza fel a réteget. Praktikus ilyenkor körömmel alányúlni, hogy elváljon megfelelően a réteg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az üzlet nem jött létre.A partner korrekt volt,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PartManus (687) (Vevő)
Semleges
2012.09.25. 21:27:06
1629615527
Sajnos nem a fotón szereplő árut kapta meg az eladó a beszállítótól, korrekt módon értesített erről és így az adásvétel elmaradt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dobosigyozo (40) (Vevő)
Semleges
2012.09.21. 08:48:55
1640122088
Nem kaptam terméket, elvileg elfogyott és nem kapott terméket a beszállítótól. A lényeg, hogy gyorsan tájékoztatott, nem két hét után, így korrektnek mondható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladótól független okok miatt nem jött létre az üzlet. Korrekt vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre az üzlet. Elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a sütő teljesítménye túl nagy volt, és nem bírta a vevő nyaralójának a villanyórája sajnálom remélem legközelebb sikerül
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem állt rendelkezésre,mivel a gyártó visszahívta zárlat miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ferenc957 (121) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 10:17:00
1603073924
A meghirdetett termék nem létezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel az eladótól független okok miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre, mert a kínált terméket az eladó nem tudta beszerezni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott a folyamat során, de az akkumulátor sajnos egyáltalán nem működött.
Másik fél: A csere megoldható lett volna. Mivel az akkumulátor cseréje csak szakszervizben megoldható, ezért kértük a Vásárlótól a szakszerviz szakvéleményét, vagy pedig egy fotót a beszerelt hibás akkumulátorról, ami nem működik. Ezt sajnos nem kaptuk semmilyen formában meg, így a hibás akkumulátor cseréje sem valósulhatott meg. Fontos megjegyeznem, hogy a Vásárlók mindenféle panaszát a legrövidebb időn belül orvosoljuk, feltéve, ha a Vásárló hajlandó az együtt müködésre ezzel kapcsolatban.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket a gyártó visszavonta gyártáshiba miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikai problémák miatt nem jött létre az adásvétel. Ajánlom a Partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megbizható.az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FonagyGeri (92) (Vevő)
Semleges
2012.02.23. 13:04:18
1547476943
Technikai problémák miatt az adás-vétel nem jött létre. Korrekt partner, ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olcsipicur (32) (Vevő)
Semleges
2012.02.21. 11:21:35
1547480390
az eladó önhibáján kívül meghiúsult az adáavétel !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
botosdiana90 (21) (Vevő)
Semleges
2012.01.08. 17:36:41
1505453306
Megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adás-vétel létrejött
Másik fél: Az adás-vétel létre jött. Ehhez még annyi tartozik hozzá, hogy a vásárló e-mailben jelezte, hogy
hibás a head-set. Javasoltam próbálja ki más készülékben is, ha hibás küldje vissza, cserélem, a
felmerülő költségeket álljuk. Egy hét múlva rákérdeztem mi a helyzet a head-settel. Választ nem
kaptam, majd egy semleges értékelést. Maximális pozitív hozzáállás mellett még vajon mit kellett
volna tennünk?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre, mert az optikai egér nem működött megfelelően, de a partner nagyon korrekt volt és segítőkész, így csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
