Csicsa90 (113) 91.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 124 | 131 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 156 | 163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 136 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
olcsotermekek (1046) (Eladó)
Semleges
2013.09.02. 21:51:45
1791310214
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött létreGlobalBrandShop (190) (Eladó)
Semleges
2013.08.18. 14:54:22
1787457902
A termék még úton van. Muszáj értékelnem, mert a Vatera új szabályzata szerint 21 nap elteltével automatikusan sikeres tranzakciónak minősül minden adás-vétel,függetlenül attól,hogy a termék megérkezett-e már a vevőhöz,avagy sem.Szívem szerint pozitívat adnék a vevőnek,de a rendszer így nem engedi.Viszont maximálisan elégedett vagyok a partnerrel és CSUPA POZITÍVAT ADNÉK! Gyors,kedves,megbízható,korrekt.Szívből AJÁNLOM MÁSOKNAK IS!Amint megkapta a terméket pozitívra módosítom az értékelést!:)+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék még úton van, módosítani fogom az értékelésemet.ErdeszOutlet (3071) (Eladó)
Semleges
2013.07.07. 15:28:48
1758926750
A termék még úton van, módosítani fogom az értékelésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék még úton van, módosítani fogom az értékelésemet.mikor leütöttem még volt a kért színből, utána kértem az adatokat az utaláshoz (többször is), de csak 10 nap múlva kaptam választ, hogy nincs a kért színből. nem értem miért kellett erre ennyit várnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vercsike82 (58) (Vevő)
Semleges
2013.05.13. 11:27:47
1750416194
A tranzakció végül is nem jött létre,mert nem volt a megfelelő méretből.Az eladó hozzáállása azonban korrekt volt. Úgy gondolom,hogy megbízható értékesítő.
Másik fél: ++++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a megfelelő terméket,és nem azt a színt kaptam amit kértem!Megkeresésemre flegma volt,nem állított valósakat... Nem fogok vele többet üzletelni!!!És másnak sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolatfelvétel miatti problémából kifolyólag elállok az üzlettől. Ezért semleges, nem negatív. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6212265.Moti-miller (5) (Vevő)
Semleges
2012.02.22. 21:06:05
1508287661
Nem jött létre. nem tudok semmit mondani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1681443.angi02_a (4) (Vevő)
Semleges
2012.02.19. 13:40:47
1495441217
Miattam nem jött létre a tranzakció.!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
smallviki (111) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 11:00:49
1523057606
Sajnos, nem sikerült közös nevezőre jutni. A feltett kérdéseimre sosem kaptam választ, és ez elbizonytalanított, ezért elálltam a vásárlástól. Biztos kedves ember, de ez most nem sikerült. Vagy nagyon elfoglalt volt, vagy nem érdekelte a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kubalibre_a (20) (Vevő)
Semleges
2012.01.13. 15:54:30
1512677339
A lényeg, hogy megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag 2-3 het helyett 6 het alatt ertkezett meg. ami nem az elado hibaja volt hanem akitol a termek rendelve lett.Az elado ennek ellenere rendkivul segito kesz volt. koszonom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos még nem érkezett meg a kabát......:( Az eladó 4 hete rendelte meg, remélem hamarosan küldik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilviagyorfi (14) (Vevő)
Semleges
2012.01.04. 16:11:40
1512254060
Az áru az ígért 2-3 héthez képest 5-6 hét alatt sem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nemtudok az ügyben lépni semmit
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árura 6 hetet kellett várni,2 helyett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ramona73_a (87) (Vevő)
Semleges
2011.12.01. 10:14:47
1506097811
Készlet hiány miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem teljesen felelt meg a termék leírásnak a kapott áru! Nagy csalódás volt nekem ez a vásárlás!Vissza nem vette,ki nem cserélte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
406042.feherne18 (36) (Vevő)
Semleges
2011.11.05. 17:44:41
1496519453
nem tudom még nem telt el a 20 munkanap a megrendeléstől amit ígértek hogy akkor fogom megkapni a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Véletlen leütés részemről.
Másik fél: ++++++++++++++++++++++++++ :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel! De korrekt eladó és csak ajánlani tudom! +++++
Másik fél: +++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
