posztos33 (779) 98.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 787 | 870 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 44 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 838 | 925 adásvétel |
| Az eladóként kapott 501 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ponihercegno12 (249) (Eladó)
Semleges
2020.11.27. 17:40:05
2978921279
Sajnos méretprobléma miatt nem történt meg az adásvétel, de ha lehetne, csakis pozitív értékelést adnék! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:37660615 (63) (Eladó)
Semleges
2017.08.24. 23:08:41
2507996474
xxxxxxxxxxxxxx
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó másnak adta a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Negativot kellene adnom,mert a megbeszélt időpontban 1 órát vártam az eladóra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nincs gond! Időben szólt!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Leütés után jött rá,hogy a kormány nem jó a bicajához.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cserélni szerettünk volna, de nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elfoglaltságunk miatt nem tudtuk elérni egymást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült végül elérni egymást.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó egy másik személynek adta el a terméket! Így jártam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1669510.holyba66 (-2) (Vevő)
Semleges
2015.05.26. 07:23:43
2062091285
tökéletesen elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mz250petya (278) (Vevő)
Semleges
2015.05.04. 09:11:41
2069658185
Az üzlet az én hibámból nem jött létre,amit az eladó korrektül elfogadott.A hozzáállás pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nike11nike (958) (Vevő)
Semleges
2015.02.22. 09:30:30
2031820235
Semleges.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nike11nike (958) (Vevő)
Semleges
2015.02.15. 19:32:41
2027923250
Valóban külföldön vagyok jelenleg, ezért sajnos nem tudom megoldani a személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nike11nike (958) (Vevő)
Semleges
2015.02.15. 19:32:09
2029084127
Valóban külföldön vagyok jelenleg, ezért sajnos nem tudom megoldani a személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
folt a ruhán
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: folt a ruhánAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mixbee_v (537) (Eladó)
Semleges
2014.09.21. 10:00:28
1976338949
Sajnálom, hogy véletlenül leütötte, de gyorsan reagált és elnézést kért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikotinman1 (1722) (Eladó)
Semleges
2014.06.06. 09:36:36
1909085375
pozitívat adnék de nem engedi a rendszer ha nem jött létre az adásvétel de nagyon korrekt vásárló megértő !!! szuper és ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az adásvételt sikertelen voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kawagabor (262) (Eladó)
Semleges
2014.05.19. 22:00:51
1892833835
A termék a mérete miatt személyes átvétellel vehető át!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítási problámák!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kpeet123 (2138) (Eladó)
Semleges
2014.04.30. 16:20:27
1889719586
Sajnos enm jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szevaeva58 (265) (Eladó)
Semleges
2014.01.19. 10:58:57
1840207607
Az adás vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az adás vétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos,rugalmas partner!....sajnos a termék méretbeli probléma miatt nem felelt meg..:( Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors vevő, de sajnos a csizma kicsi lett neki. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bellissima75 (1601) (Eladó)
Semleges
2013.11.03. 08:57:10
1815316028
A vevő "most rögtön azonnal"akarta átvenni személyessen a terméket,pedig egyetlen árva levélben sem érdeklődött előzetessen hogy ez lehetséges-e.még arra sem hagyott időt hogy valahogyan megoldjam.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyesen kivánta átvenni a terméket,aminek a lehetőségéről nem érdeklődött előre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MissProfi (1199) (Eladó)
Semleges
2013.10.24. 15:01:21
1808414378
Megbízható rendes partner ajánlom mindenkinek! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KALOCZKAINE_ (156) (Vevő)
Semleges
2013.10.20. 00:22:33
1803389699
Az adás-vétellel minden rendben zajlott, csak egy lényeges info hiányzott a termékleírásból: méghozzá az, hogy a Hello Kittys minta enyhén szólva kopott, a képekből pedig nem derült ki, nem volt látható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem vette figyelembe, hogy csak postai szállítást vállaltam a termékkel, személyes átvételt nem. Véletlen leütötte, majd megbeszéltük a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbizhatatlan,vásárolt és nem jelentkezett,hagyta volna másnak pár ft.-al kevesebbért,ha ő ugysem szándékozott átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jelentkezett a leütött termékértAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
filmpontzene (8118) (Eladó)
Semleges
2013.05.06. 10:58:45
1745994236
Téves leütés történt, semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves leütés történt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, gyors, csak a rendszer nem neged más értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, ezért csak semleges értékelést enged a rendszer.Korrekt megbízható partnernek tartom ennek ellenére,gyorsan reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: "Figyelmetlenül licitált,a "vevő" nem vette észre,hogy csak személyes átvétel lehetséges,de ez a távolság miatt nem megoldható.Az adás-vétel nem jött létre,de gyorsan reagált a "vevő".Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem került eladásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos méretprobléma miatt nem jött össze a vásárlás. Sajnos előbb licitáltam, mint kérdeztem volna, de az eladó nagyon nagyon kedves és megértő volt. Nagyon köszönöm és elnézést! Természetesen teljesen pozitív az értékelésem!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt.Megbízható.Mindenkinek Ajánlom. Nem valósult meg a tranzakció. Nem kelló körültekintéssel licitáltam.Csakis pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
leonstein (1916) (Vevő)
Semleges
2012.10.04. 19:12:51
1644217178
Az eladó először nem vállalta a személyes átvételt Szentendrén, annak ellenére, hogy ez a lehetőség fel volt tüntetve a terméklapon (gondolom, azért nem volt segítőkész, mert 1 Ft-ért nyertem meg a terméket), emiatt elálltam a vásárlástól és kaptam egy semleges értékelést. Ezt a hozzáállást - jóindulattal - én is csak semlegesként tudom értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ashlotte (104) (Eladó)
Semleges
2012.07.26. 13:05:36
1610977376
Nagyon megbízható, gyors, korrekt, kommunikatív partner volt, csak a táskát illetően volt némi nézeteltérésünk, máshogy láttuk a terméket és értékét, ettől függetlenül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partnert nem ajánlom. A leírással (teljesen újszerű) ellentétben több helyen szakadt, több helyen hibás, gombcserélt ruhadarabokat kaptam, amik normális körülmények között használhatatlanok. Egy kisttilű, aljas személy, aki letagadott mindent, plusz negatív vonzatú találgatásokba ment bele,- hogy én miért akarom visszaküldeni. A termék maradt nálam, az összhang egyértelműen negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vidorfesztival (66) (Vevő)
Semleges
2012.03.03. 20:51:00
1539209174
A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szacsa31 (464) (Eladó)
Semleges
2012.03.02. 15:59:27
1555493096
Elmaradt az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elmaradt sajnosAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel létrejött,annyi hibával,hogy nem közölte,hogy a felső foltos,így csak itthonra tudjuk használni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lukulusz197 (91) (Vevő)
Semleges
2012.01.06. 18:30:15
1515302873
Minden rendben zajlott...de a poló nem eredeti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztian73 (603) (Eladó)
Semleges
2011.12.20. 16:11:34
1522049510
Sajnos nem volt jó a méret, előfordul... Ettől függetlenül a partner korrekt, rugalmas, megbízható, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
czentarnikolett (142) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 13:02:21
1496231795
Váratlan ok miatt semmit nem tudok megvenni amit rendeltem.Elnézését kérem az eladónak,mert nagyon kedves volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1431059.kolmi63 (77) (Vevő)
Semleges
2011.10.27. 17:06:51
1493361122
Sajnos egy tévesen leadott licitálás miatt hiúsult meg az adásvétel. Az eladó ezt korrekt módon kezelte, hozzáállása példás!! csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiscsacsa_a (344) (Eladó)
Semleges
2011.08.03. 08:11:04
1465447739
Nem értem ezt a semlegest... Azért kapok semlegest mert nem lett jó a méret??? Ez one size sapka, de ha valaki bizonytalan és megkér, hogy mérjem le, akkor lemérem, ahogy meg is tettem, ha kicsit lejjebb görgetted volna az aukció oldalán a egeret akkor láthattad volna a centiket is. Hát köszönöm, de nem gondolom, hogy hibás vagyok. Bermilyen kérdésre mindenkinek válaszolok, ha nem biztos valamiben és e-mailben is megkereshettél volna ezzel a problémáddal a semleges helyett... Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
