AnnaMara85 (1360) 99.49% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 1365 | 2276 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 44 | 46 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 1416 | 2329 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1442 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
konyvelso (9487) (Eladó)
Semleges
2016.12.15. 13:10:01
2403194714
A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
weoresantik (3037) (Eladó)
Semleges
2016.12.15. 12:58:26
2392244828
Sajnos nem sikerült üzletet kötnünk,talán majd legközelebb. A vevő korrekt volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült üzletet kötnünk,talán majd legközelebb. A vevő korrekt volt, ajánlom!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bookcity01 (2442) (Eladó)
Semleges
2016.12.15. 12:52:25
2399463056
A vevő figyelmetlen volt és a villámárat véletlenül adta meg, a terméket nem kívánta átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam elérni az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A levelezés, csomagküldés rendben ment, a termékkel kapcsolatban azonban nem jelezte az eladó, hogy felemás a díszítés a nadrágon, pirossal lett pótolva egy rózsaszín szalag... Jó lett volna a terméklapon megjeleníteni, mert nem mindegy!
Másik fél: A megnyert termék egy nadrág és egy póló.
A nadrágon EREDETILEG két színű a szalag,nem lett pótolva rajta semmi. Az egyik oka ez annak, hogy ezt írásban nem jeleztem. A másik, hogy ez 4-ből, 3 képen látszik..a 4-en csak azért nem mert azon csak a póló van rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
most nem visszaléptem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bakonyipisti8 (318) (Vevő)
Semleges
2013.09.16. 00:11:55
1791878429
semleges mert nem jött létre.
Másik fél: Hát igen nem jött létre, ugyanis a vevő az aukció megnyerése után közölte, hogy mégsem kéri a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hirlidirli (193) (Vevő)
Semleges
2013.09.09. 17:54:39
1779869018
Az áru megérkezett, de a talicska kereke gyárilag hibás volt, túl vastag a rúd amin forognia kellene, így meg sem mozdul a kereke. Kapcsolatba léptünk az eladóval aki ugyan visszavenné az árut de a postaköltség visszaigénylésének kérésére nem reagál sajnos.
Másik fél: Az vevő megkeresett a problémával, és cserét szeretett volna.
Válaszlevemben megírtam neki, hgoy nincs másik, cserélni nem tudok és, hogy nálam próbánál a probléma nem állt fent, ennek ellenére, visszaveszem a terméket. Erre már nem kaptam választ. "a postaköltség visszaigénylésének kérése" fel sem merült. Mivel válaszlevelet nem kaptam. Értékelése után is írtam, hogy az értékelés tartalma nem igazán valós, választ arra a levelemre sem kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyszoknya_t (322) (Vevő)
Semleges
2013.08.09. 16:16:22
1778973749
rugalmas, profi eladó. Az adásvétel az én hibámból nem jött létre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisdoboss (119) (Vevő)
Semleges
2013.08.07. 06:56:01
1781278259
Utánvéttel kértem, sajnálom, hogy bizalmatlan, rugalmatlan volt,ragaszkodott az előre utaláshoz.Nincs E-.bankom, Ajkán nincs MKB bankfiók,ennyi
Másik fél: A vevő a termék leütésével, elfogadta az én feltételeimet. Ha máshogy szerette volna, előtte kellett volna kérdezni, hogy lehet e. A bizalmatlanság meg tapasztalt útján alakult ki.
És a vevőnek a kommunikációja annyi volt, hogy utánvéttel szeretné átvenni, amire én válaszoltam, hgoy úgy nem postázok..problémáját csak értékelésbe írta le..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
skurdenka (100) (Vevő)
Semleges
2013.06.28. 10:40:29
1761730073
korrekt megbízható, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az első kerék tengelyének anyacsavarja meg volt szakadva, ki kellett cserélni, ezt követően vált a roller használhatóvá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deakferenc75 (379) (Vevő)
Semleges
2013.05.10. 22:59:00
1740632396
Elnézést, de későn olvastam el, hogy hibás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Magicmouse (62) (Vevő)
Semleges
2013.05.02. 16:51:30
1743211184
Kívánom h a kedves eladònak soha ne jöjjön közbe semmi ami miatt nem tud fizetni. Abszolùt nem megértő...email kimásolást én is tudnék csinálni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A eladót ajánlom, a adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a hajó megsérült, így vissza kellett küldeni. Nagyon kedves és megértő volt és visszacserélte minden gond nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kistunde79 (663) (Vevő)
Semleges
2013.04.11. 08:29:18
1724330759
Sajnos szakadt volt. A pénzem sem kaptam vissza.Keserű szájízzel zárom az aukciót:((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrijuci11 (136) (Vevő)
Semleges
2013.04.08. 12:24:06
1724194637
Nem jött létre.
Másik fél: Mivel a vevő több mint két hét után sem válaszolt egy e-mailre sem. Termékért semmilyen formában nem jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adrijuci11 (136) (Vevő)
Semleges
2013.04.08. 12:23:41
1723620935
Nem jött létre.
Másik fél: Mivel a vevő több mint két hét után sem válaszolt egy e-mailre sem. Termékért semmilyen formában nem jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék rossz címre érkezett, ezért fennakadások voltak az átvétellel.
Másik fél: A rossz cím, a vevő által megadott cím. Nem tudom hova máshova kellett volna küldenem?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termék rejtet hibái nem derültek ki előzőleg. Szerencsére házilag orvosolni lehetett,de nem ez volt a cél.
Másik fél: A termék rejtett hibái azóta is rejtve vannak előlem, ugyanis a vevő nem jelezte felém.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3400470.JATEKBIRODALOMix (311) (Vevő)
Semleges
2013.01.30. 09:34:48
1683887678
Az eladó aránylag türelmesen vár, amit nagyon szépen köszönök. Most már igazán csak pár nap, mert feltettem mindent 1 ft-ra. Köszönöm!!! +++
Másik fél: Azért kapok semlegeset mert én is azt adok. A vevő 2012. 11. 21. óta nem képes átvenni a megvásárolt termékeket, közben saját termékei között hirdeti az én képeimmel a még át sem vett termékeket. Ezt jeleztem is a teszvesznek, aukcióit törölték és remélem további lépéseket is tesznek, mert amit ő művel az már nagyon felháborító.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a meghírdetettnek megfelelő méretű sisakot kaptam, így számomra használhatatlan. Az eladó felajánlotta a termék visszavásárlását, de tőlem várta a visszapostázás költségének megfizetését, ha a valós méretet tünteti fel nem veszem meg, de így ezt nem tartom korrektnek,hisz nem én hibáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3400470.JATEKBIRODALOMix (311) (Vevő)
Semleges
2013.01.21. 20:59:43
1683887531
A kedves eladónak rendszeresen átutaltam a pénzt a tételek után, de megkértem szépen, hogy hagy gyűjtögessek hozzá Nála.
Megkértem, hogy addig ne postázza.
Azt hittem, hogy egyben tudja postázni. Majd közölte, hogy 3 tételben tudja postázni és külön költségeket fog felszámolni.
Így szinte mindegy, hogy 3 postaköltséget vagy benzinköltséget fizetek ki.
Regényt tudnék írni még róla...
Sajnálom, de megoldom...
Köszönöm...
Másik fél: Ebből a "KEDVES" vásárlóból elegem van, ezt már a tesz-vesznek is jeleztem!A gyűjtögetés már több mint 2 hónapja el lett kezdve és hetek óta könyörgök, hogy had postázzam már, mert nem vagyok raktár, egyfolytában automatikus levelet kapok meg hogy várjak még várjak még mert neki nem sürgős..utalások sem egyből jöttek MINDIG KÉRNEM KELLETT, HOGY UTALJON MÁR! volt hogy ez az idő pár nap volt hogy több mint két hét volt. Azt hitte, hogy egybe tudom postázni?!! 2 db összeszerelt QUADOT ÉS LEGALÁBB 10 MÁSIK JÁTÉKOT?!!! Ja persze..melyik postán ekkora csomagot?! Hazudozik össze-vissza..nem csak nekem..rémes az összes értékelése, stílusa..alig várom, hogy lezáruljon a TÖBB MINT 2 HAVI GYŰJTÖGETÉSE!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:-( :-( :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16101396.iboly28 (19) (Vevő)
Semleges
2013.01.18. 14:26:34
1687817738
Kértem az eladót hogy törölje a licitemet még az aukció közben,de még válaszra sem méltatott.akkor írt emailt amikor már lejárt az aukció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katalin983 (50) (Vevő)
Semleges
2013.01.17. 21:20:32
1685481983
Sajnos az eladó által eladott termék nem működött, vagyis használhatatlan. A terméket újként hirdette meg, ami nem felelt meg a valóságnak.
Másik fél: A termék új, doboz nélküli volt, termékleírásnak és mindennek megfelelő. Feltöltés előtt és postázás előtt is ellenőrizve van minden, működött! Lehet nem használt elemmel kellene kipróbálni (távirányítóba és járműbe is tenni én ON-ra állítani mindkettőt). Mert a termék működik és nem használhatatlan!
Másodsorban a problémáról itt értesültem, a vevő a problémáját nem jelezte nekem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Musthaveshop (15) (Vevő)
Semleges
2013.01.09. 23:03:03
1688873156
A Magyar Posta megint hozta formáját, nem az eladó hibája, de késve érkezett a termék. A csomagolás lehetett volna igényesebb, és nem átlátszó, hogy a postán dolgozó embereknek eszükbe ne jusson "lenyúlni" a terméket. Sajnos rossz tapasztalatból mondom.
Másik fél: Nem érzem úgy hogy a posta miatt nekem kellett volna semleges értékelést kapni, amikor a termék egyből postázva lett. Nem egy terméket adtam már el, egyéb kérés nélkül mindenkinek átlátszó fóliába (többször áttekerve) csomagolok egységesen (amikor szükséges dobozban), ugyanis a a díszcsomagolás nincs benne a termék árában.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem baj,majd legközelebb.lesz még ilyen gyöngy?köszönöm.semmi baj.
Másik fél: Köszönöm a megértést, ha lesz még jelentkezem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányos a pálya,így nem használható,ez nem volt látható a képeken,és a termékleírásban sem szerepelt.
Másik fél: Én amikor átnéztem, nem láttam hiányosnak a pályát, így jó hogy nem volt látható a termékleírásban. Képeken is csak a pályát fényképeztem, jól láthatóan minden darabját. Ennek ellenére a visszavásárlást felajánlottam, amivel nem élt a vásárló.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferrari768 (55) (Vevő)
Semleges
2012.12.03. 20:53:13
1657169510
nem tudtam időben kifizetni---sajnos lemaradtam róla
Másik fél: Így van. 3-4 hét alatt nem sikerült rendezni az adásvételt és megkeresésemre sem reagált.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3567386.vtimike123 (-1) (Vevő)
Semleges
2012.11.24. 23:04:29
1659688337
Sajnos önhibámon kívül nem jött létre a vétel.De az eladó nagyon korrekt és türelmes volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tigrincke (420) (Vevő)
Semleges
2012.11.10. 23:13:43
1647185072
A termék eltűnt,a pénzt visszakaptam!Sajnos előfordul!:( Az eladóval nincs problémám,korrektül járt el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csokisbanan (256) (Vevő)
Semleges
2012.10.09. 20:39:56
1642179617
írt nekem sms-t amire válaszoltam is hogy legyen kedves írjon rám e-mailen, mert nem kaptam meg az e-mail címét, sajnos nem írt rám így nem tudtam vele felvenni a kapcsolatot.
Másik fél: 2 hét után kerestem meg a vásárlót addig vártam.
A tesz-vesz automatikusan küldi a megrendelés visszaigazolását, amiben benne vannak az elérhetőségeim. Plusz aukció megnyerte után automatikus értesítőlevelet kap, ami szintén tartalmaz minden elérhetőségem és az utaláshoz szükséges adatokat. És ha még ez is kevés lenne, megvett termékeinél jobb egérkattal bármikor akárhányszor meg lehet nézni elérhetőségeim és nem hiszem, hogy ezt majdnem 150 adás-vételt lebonyolított illetőnek magyaráznom kellene...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyuszikamama (234) (Vevő)
Semleges
2012.09.03. 15:48:33
1628012213
Sajnos a termék nem felelt meg, de az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Előre jeleztem,hogy nem kérem a terméket.Erre előre hozta a zárást.
Másik fél: Ez hazugság.
A vásárló licitált a termékre,mely 3hét múlva járt volna le.Megkérdeztem tőle lezárhatom e előbb.2 napig semmi válasz,közben volt fent az oldalán,így elindítottam a lezárást.Kérte a licittörlés rendszer által..semmi kommunikáció.Nem töröltem.Megnyert termékkel kapcsolatban 2 nap múlva kaptam egy e-mailt hogy ő nem kéri rá 5percre egy SEMLEGES ÉRTÉKELÉST valótlan állítással!!SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nandika51 (117) (Vevő)
Semleges
2012.07.22. 16:06:08
1613131292
Azért nem értékeltem mert a korházba hordtam a fiamat és elfelejtettem nekem m fontosabb a gyermekem bárminél!!Köszönöm az értékelést de mindenki láthatja a többit ami makulátlan!Az eladót nem minősíteném mert szoltam hogy anyagi gondom van de tett rá kértem olcsobb raklapot azt nem adta!!Most majd jön a becsmérlő válasz de nem érdekel!
Másik fél: Amikor valami gond van, mindenki egészségügyi problémára hivatkozik, mert..vagy igaz vagy nem. Nekem nem szóltál. Anyagi problémáid amire állítólag én tettem, nem volt akkora mértékű, hogy.. számszerűsíthetnénk is, Te írtad. Az, hogy a raklapokkal nem lehet csereberélni (amit mellesleg nem ár miatt akartál, saját bevallásod szerint, hanem mert nem tetszett annak a tartalma amit választottál), arról én nem tehetek..Annyira tettem anyagi problémáidra, hogy felajánlottam, hogy nem kell az egészet kifizetned csak valamennyit amíg nem jössz egyenesbe, ha tényleg meg akarod venni...de Te nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3369040.Deaki683 (15) (Vevő)
Semleges
2012.07.05. 10:43:38
1610714084
Azért nem negatív,mert a másik két játék tökéletes.
Sajnos ez a tűzoltóautó nem szirénázik csak világit. ;-(
Másik fél: Hát Kedves Vásárló örülök, hogy nem negatív CSAK semleges, mert postázás előtt a bébitaxi szirénázott is nem csak világított!! (Tökéletesen működött!!) - tűzoltóautó gombot kell megnyomni esetleg vagy..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szalaizszs (60) (Vevő)
Semleges
2012.06.29. 07:35:14
1608185963
Az én hibámból nem jött létre az akció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LokosJudu (138) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 21:43:08
1592954522
Sajnos a termék nem tudja azt, amit a leírás szerint kellene.
Másik fél: A termék 2* le lett ellenőrizve. Egyszer feltöltés előtt, másodszor postára adás előtt. A termék működött. Vásárló problémáját jelezte, ezt neki is leírtam és megkérdeztem, hogy mit szeretne. Erre választ nem kaptam, csak 2 hét múlva ezt az értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagy jóindulattal semleges. Csak azért, mert gyorsan visszautalta a pénzem. Ugyanis az történt, hogy befizettem a terméket, majd másnap jött egy levél, hogy ne várjam, mert máshova postázta. Nagyon "örültünk" neki, főleg mivel ajándék lett volna. Ezek után felajánlottam, hogyha ide postáztatja, miután megjött, kifizetem. Nem tetszett neki, pedig nem tudom ezek után ki utalta volna előre....NEM vagy csak nagy körültekintéssel ajánlom, illetve inkább személyes átvétellel! Sajnálom.
Másik fél: A kedves vásárló hétfő este vásárolta a terméket.Előtte közölte velem,hogy elsőbbségivel kellene feladnom kedden mert szerdára kell.Írtam neki,hogy amint megjött az utalás,postázom. Leütötte.Utána már közölte velem,hogy du 3-kor tud legelőbb utalni,amikor nálunk 3-ig veszik át a csomagot.Közöltem vele még egyszer,hogy csak akkor postázok ha megjött az utalás..és én voltam a rossz.Persze,hogy ne miattam menjen tönkre a szülinap feladtam úgy hogy nem jött még meg az utalás.Tény,rossz helyre címeztem (életemben először)...a vége az lett,mint írta,ha nem kap másikat ez is jó lesz neki,de nem utal csak ha megkapta a terméket..tudnék cifrákat írni,de minek...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nincs mit hozzátennem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sajnos nem jött létre. Különböző okok miatt sajnos nem tudtam válaszolni az e-mailre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FloraDavid2010 (247) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 14:54:13
1498084559
Szép darab, jó állapotban, de mégis nagy csalódás. Téli kabátnak semmikép nem nevezném, mivel a kabátujjakban gyakorlatilag nincs bélés. Hiába bélelt a hát rész, ha a karjai olyanok, mint egy széldzsekinek.
Másik fél: Igaz! Elnézést kérek! Valószínű több kabátot töltöttem fel egymás után és úgy maradt vagy siettem és félre "x-eltem"... még egyszer sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, felhívta a figyelmem egy későn meglátott hibára.Csak ajánlani tudom mindenkinek és mégegyszer hangsúlyozom KORREKT eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem vásároltam de megvagyok elágedve az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
