Bambi781 (118) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csingipocok (145) (Eladó)
Semleges
2018.11.26. 13:43:39
2692234592
Húúú biztosan nagyon pocsék napod volt mikor értékeltél. Sem levelet sem telefonhívást nem kaptam, hogy elégedetlen lenn?l a termékkel. Miért nem adtál akkor negatív értékelést? Én biztosan azt tettem volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
m_melcsi (194) (Eladó)
Semleges
2018.11.11. 17:06:44
2691970286
A vevőtől semleges értékelést kaptam, mondván, hogy a cipő, amit tőlem vett jó állapotú helyett, viseltes, kopott. A bakancsról 5 db kép volt feltéve, jó minőségű képek, alaposan átnézhette volna, az állítólagos kopottságot már ott is észrevehette volna. 2600 Ft volt a cipő, természetesen egy gyerek által már hordott, viseletből eredő kopásokkal. Ha valaki újat akar, akkor ne ennyiért vásároljon, hanem vegyen teljes áron 11500 Ft-ért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
repulesc (120) (Eladó)
Semleges
2016.09.16. 10:53:31
2337791849
Minimum tíz karakteres kötelező szöveges közhelynonszensz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
