jadeka (215) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 270 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 224 | 279 adásvétel |
| Az eladóként kapott 187 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszka85 (217) (Vevő)
Semleges
2017.03.09. 10:50:36
2449455722
Nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket lehetőségem volt felpróbálni vásárlás előtt. Nem volt megfelelő a méret, így az adás-vétel nem történt meg. AZ eladó kedves, figyelmes, segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaboanita (35) (Vevő)
Semleges
2013.12.01. 11:36:15
1834870004
Bár a tranzakció nem jött létre, az eladó nagyon korrekt, gyors és kommunikatív volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egerke767 (41) (Eladó)
Semleges
2013.04.03. 13:43:38
1728018119
Egy félreértés miatt sajnos az én hibámból az adás-vétel nem jött létre, de a vevő korrekt, pontos és gyors. A terméket épségben visszakaptam majd a pénzt egyből visszautaltam. Ajánlom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4222756.kisani135 (17) (Eladó)
Semleges
2013.01.07. 11:42:16
1689398966
Saját hibámból nem jött létre az adás-vétel. A pénzt visszautaltam! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Saját hibámbólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mara82_a (148) (Eladó)
Semleges
2011.08.10. 20:40:06
1466253704
Félreértés miatt nem jött létre..Korrekt vásárló,ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértés miatt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viacska_v (1958) (Vevő)
Semleges
2011.01.27. 14:38:41
1438235968
Az üzlet egy félreértés miatt nem jött létre, de ennek ellenére megtapasztalhattam, hogy nagyon korrekt, kedves partner. Remélem, még találkozunk.
Másik fél: Köszönöm szépen és még egyszer elnézést az okozott kellemetlenségekért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kofux000 (1125) (Eladó)
Semleges
2010.11.18. 16:30:47
187068165
Véletlenül lett leütve, megbeszéltük semmi gond nem történt. :)
Másik fél: Köszönöm és elnézést a kellemetlenségért! Üdv.,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
