Korana_10 (125) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 124 | 167 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 128 | 171 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dressandclothes (241) (Eladó)
Semleges
2014.12.27. 08:24:41
2009056307
Nem igazán korrekt partner! Nem akarta azt a postaköltséget kifizetni amit kértem, ennek ellenére feladtam olcsóbban, hibátlan csomagolásban és még utána szóvátette hogy mennyire inkorrekt vagyok, mert postaköltéség árába beleszámoltam az én költségeimet is (pupiboriték, és üzemanyag hogy eljussak a postára) Utána ráadásul még érte se ment a küldeményéért időben, holott írtam neki hogy feladtam.....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsomb20 (1427) (Eladó)
Semleges
2012.08.02. 15:24:37
1604368835
Nem volt szín
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt szín.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
verebecske (796) (Eladó)
Semleges
2012.06.27. 11:47:48
1604912210
Korrekt, kedves vásárló, sajnos méretproblémák miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hrincsar (212) (Eladó)
Semleges
2011.07.05. 09:00:28
1446341165
Sajnos a postára adás körül az én hibámból probléma történt, nem jutott el a vevőhöz a termék. Kerestem, de nem került elő, így igaz sokára, de visszautaltam a kifizetett árat. Sajnálom. A vevő kommunikatív, problémáját jelzi, megbízható, kedves. Csakis pozitív +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem érkezett meg az áru a vevőhöz.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
