Andiniki73 (886) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 885 | 1300 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 892 | 1307 adásvétel |
| Az eladóként kapott 624 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Returntoys (538) (Eladó)
Semleges
2013.04.10. 13:22:03
1729440617
Köszönjük a vásárlást szeretettel visszavárjuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termékből átmeneti készlethiány alakult ki a nagykerben.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zuzuka12_a (17) (Vevő)
Semleges
2013.01.13. 21:07:03
1688082437
Minden rendben zajlott, de azért a kislány szeretett babázni.... :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
17846009.sc7307 (4) (Vevő)
Semleges
2011.09.08. 08:04:18
1471060969
Sajnos félre néztem a hirdetést
Másik fél: A vásárlás több lépésből áll.Ha valaki valamit félre néz,nem "lépked" tovább,hanem vissza lép.Vagy hamár igy adódott lehetett volna jelezni akár emailbe,akár telefonon,Pl:"nem szeretném átvenni a terméket".De mivel több felszólítás ellenére sem kaptam választ,így ez lett az eredménye.Ezt a terméket,már másodjára ütötték le,mert az elöző vevő is félre nézte....)))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékek minősége erősen kifogásolható volt, de korrekt módon rendeztük a helyzetet.
Másik fél: Idézem a levelét:"a felsők állapota kritikán aluli: az egyik szakadt(Helyette kapott másikat), a másik pacás(hogy hol?nem irta meg) és szürke(a színe miatt)a többi erősen viseltes(???). Ezekről a vaterán egy szó sem volt megemlítve(nem érdeklődőtt róla).Az már csak hab a tortán,570 Ft szerepelt rajta,mint pk, Ön 730 Ft-ot kért tőlem.Azért, mert egy aukció 1 Ft-os, nem jelenti azt, hogy be kéne csapni az embereket"(a feladóvényt beszkenneltem amin 730ft volt,nem pedig 570,soha nem csaptam be senkit,arról nem beszélve,hogy még egy elnézést se tudott odairni,mert csak az utalását követelte)!A termékeim hol létéröl nem tudok...korrekt módon elintéztük...Tényleg...Ezek után nem ajánlom senkinek!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1554277.oroszrulett (0) (Vevő)
Semleges
2010.08.05. 15:33:57
175642644
A vásárlás nem jött létre mégpedig az én figyelmetlenségem miatt. Az eladó korrekt módon tájékoztatott csak én nem értek annyira a telefonokhoz. Megbeszéltük hogy nem jön létre az adás vétel
Másik fél: Sajnálom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az üzlet
Másik fél: Akkor keresd vissza az email-eket,és olvasd át újra....mert pont ugy történt,ahogy az értékelésben leirtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre!
Másik fél: 2009.04.12-én közölte velem elöször és utoljára,hogy milyen problémái vannak!!!Én ápr.11-én lezártam vele a kapcsolatot,szoval joval utolag közölt mindent(az összes email váltásom megvan),ezekután kérdem én,hogy ki is volt a BUNKO kedves Anci20???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
