Andiniki73 (886) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(886 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(886 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 885 1300 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 892 1307 adásvétel
Az eladóként kapott 624 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Hódmezővásárhely
Regisztráció dátuma: 2008.12.19.
Utolsó belépés: 2026.06.20. 10:10
Teljes jogú felhasználó!
24 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Returntoys (538) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.04.10. 13:22:03

Termékkód

1729440617

Köszönjük a vásárlást szeretettel visszavárjuk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termékből átmeneti készlethiány alakult ki a nagykerben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zuzuka12_a (17) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.01.13. 21:07:03

Termékkód

1688082437

Minden rendben zajlott, de azért a kislány szeretett babázni.... :)

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

17846009.sc7307 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.08. 08:04:18

Termékkód

1471060969

Sajnos félre néztem a hirdetést
Másik fél: A vásárlás több lépésből áll.Ha valaki valamit félre néz,nem "lépked" tovább,hanem vissza lép.Vagy hamár igy adódott lehetett volna jelezni akár emailbe,akár telefonon,Pl:"nem szeretném átvenni a terméket".De mivel több felszólítás ellenére sem kaptam választ,így ez lett az eredménye.Ezt a terméket,már másodjára ütötték le,mert az elöző vevő is félre nézte....)))

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Sajbi1_a (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.15. 20:16:20

Termékkód

178282859

A termékek minősége erősen kifogásolható volt, de korrekt módon rendeztük a helyzetet.
Másik fél: Idézem a levelét:"a felsők állapota kritikán aluli: az egyik szakadt(Helyette kapott másikat), a másik pacás(hogy hol?nem irta meg) és szürke(a színe miatt)a többi erősen viseltes(???). Ezekről a vaterán egy szó sem volt megemlítve(nem érdeklődőtt róla).Az már csak hab a tortán,570 Ft szerepelt rajta,mint pk, Ön 730 Ft-ot kért tőlem.Azért, mert egy aukció 1 Ft-os, nem jelenti azt, hogy be kéne csapni az embereket"(a feladóvényt beszkenneltem amin 730ft volt,nem pedig 570,soha nem csaptam be senkit,arról nem beszélve,hogy még egy elnézést se tudott odairni,mert csak az utalását követelte)!A termékeim hol létéröl nem tudok...korrekt módon elintéztük...Tényleg...Ezek után nem ajánlom senkinek!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1554277.oroszrulett (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.05. 15:33:57

Termékkód

175642644

A vásárlás nem jött létre mégpedig az én figyelmetlenségem miatt. Az eladó korrekt módon tájékoztatott csak én nem értek annyira a telefonokhoz. Megbeszéltük hogy nem jön létre az adás vétel
Másik fél: Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Bazzs77 (93) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.12. 18:16:32

Termékkód

164469085

Sajnos nem jött létre az üzlet
Másik fél: Akkor keresd vissza az email-eket,és olvasd át újra....mert pont ugy történt,ahogy az értékelésben leirtam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Anci20 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.16. 12:15:38

Termékkód

141293902

Az adás-vétel nem jött létre!
Másik fél: 2009.04.12-én közölte velem elöször és utoljára,hogy milyen problémái vannak!!!Én ápr.11-én lezártam vele a kapcsolatot,szoval joval utolag közölt mindent(az összes email váltásom megvan),ezekután kérdem én,hogy ki is volt a BUNKO kedves Anci20???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.