boditibine (104) 87.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 121 | 140 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 161 | 180 adásvétel |
| Az eladóként kapott 109 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
skodalatos1 (5311) (Eladó)
Semleges
2013.05.12. 19:41:53
1738821605
A Vevő nem fizette ki a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nem reagált, az aukció lezárása után elérhetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megvette egy fantom hölgy a cipőmet, de nem jelentkezett, telefon száma nem jó, email-re nem válaszol...cipő újra meghirdetve, tanulság levonva!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
picinetti (170) (Eladó)
Semleges
2012.10.17. 13:26:28
1651272227
Véleményem szerint tovább nem érdemes várnom az utalásra.A terméket újra hirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.HajHosszabbitas (348) (Vevő)
Semleges
2012.05.20. 09:51:02
1571050196
Nem is tudom mit irjak..a termek arat+pst.get azonnal utaltam,megis a penz be erkezese utan kb.1hetre sikerult feladnia,ami a kisebb problema,a nagyobb az hogy az S/M meretunek irt body L-es es igy ugye az en Ses meretemre hatalmas,raadasul volt mar hasznalva,de ujkent lett hirdetve.Korrektul jeleztem az elado fele a problemat,csak arra kertem mivel be lettemcsapva vasarolja vissza.Azt igerte eloszor hogy igy lesz,kb egy het varakozas utan ra kerdeztem a dologra es kozolte hogy nincs mar+a penz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2616738.tojas87 (18) (Vevő)
Semleges
2012.03.14. 11:58:21
1558776803
Én kerestem már párszor!Írtam is neki,de válasz nem érkezett az üzeneteimre!Nem adok neki negatívot hátha még más szerencsével jár vele!Nálam negatív lenne,de jó szívű vagyok és semlegest adok!De ezek után elvárom,hogy pozitívat adjon!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre sajnos a mai napig,úgy gondolom nincs értelme tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mai napig nem reagált az áru átvételre. Ha mégis érdekli, jelezze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bridzsida (682) (Vevő)
Semleges
2011.10.17. 13:49:20
1351862387
Kértem,hogy ajánlott levélként postázza a terméket mégis simán adta fel.El is veszett a postán ígérte,hogy visszautalja az árát de ez sem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorina2008 (144) (Vevő)
Semleges
2011.09.17. 10:18:45
1437475355
Sajnálom!Én próbáltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval. Rengeteg e-mail írtam neki, de egyikre sem válaszolt! Nem tudom hogy direkt, vagy csak a levelezőrendszere nem jó és nem kapja meg az e-maileket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csillu0725 (217) (Vevő)
Semleges
2011.08.02. 13:44:06
1465666516
A terméket megkaptam törött kupakkal egy sima,kiszakadt borítékban,420Ft-ot fizettem az ajánlott postáért,de 255Ft-os elsőbbségivel kaptam meg az árut.Emailbe írta,hogy 3 napot vár az utalásra különben negatívot ad,én másnap utaltam,de a "csomag" jó egy hétre rá érkezett meg,az is azért mert kértem hogy adja már fel,mivel elutaztunk.Akkor nem értem mire fel a sürgetés,mikor 2 hét van aaz adás-vétel lebonyolítására! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem mi történt. A vevő többszöri kérésre sem utalta a pénzt a számlámra. Érdeklődő e-mailjeimre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem érkezett meg még a pénz. A vevő az utóbbi e-mailjaimra nem válaszolt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a terméket a mai napig nem kaptam meg:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nbeuska (2161) (Eladó)
Semleges
2011.07.02. 17:35:24
1461771696
A vevő elállt az adás-vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt az adás-vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1stFashion_a (1306) (Eladó)
Semleges
2011.06.27. 20:00:31
1462382898
A vásárló jelezte, hogy mégsem tart igényt a leütött termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő jelezte, hogy nem tart igényt a termékreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maria31_a (5745) (Eladó)
Semleges
2011.06.12. 08:54:18
1458323123
Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétei nem történt meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Váratlanul el kellett utaznom,ezért a külföldön való tartózkodásom miatt nem jött létre az üzlet.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
teszvesz_21 (256) (Vevő)
Semleges
2011.04.07. 22:24:40
1447323639
Sajnos az üzlet nem jött létre! Több mint két hete várok az utalási adatokra,de a levelekre sem válaszol!:( Nagyon sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbossa_a (197) (Eladó)
Semleges
2011.03.30. 23:44:42
1441309194
Sajnos nem adhatok pozitívat,mert a rendszer nem engedi!Korrekt vásárló,én bátran ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyes okokAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó meggondolta magát és ennyiért nem adta oda.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termek jo,csak dupla postakoltseget fizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás.Nem kaptam meg az adatokat az eladótól,hogy utalni tudjam a termék árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
