Vikcsibaba_t (254) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(254 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(254 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 254 309 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 260 315 adásvétel
Az eladóként kapott 36 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.10.09.
Utolsó belépés: 2023.04.03. 14:04
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

feketenudli (3509) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2018.05.07. 05:59:15

Termékkód

2595283739

az adásvétel nem jött össze

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Dukimuki (502) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.02.07. 09:59:03

Termékkód

2395300805

A vevő véletlenül licitált és nem szerette volna átvenni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kistucsok81 (154) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2016.01.03. 18:04:30

Termékkód

2170891907

Rugalmas vevo. Ajanlom+++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos csak utolag vettem eszre, hogy hianyzik rola egy csat, igy a vevo elallt a vasarlastol.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

maria31_a (5745) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.09.04. 18:35:34

Termékkód

1786351415

Talán majd legközelebb.Ajánlom másoknak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Iciri-piciri (118) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.08.16. 07:59:24

Termékkód

1783312091

Nagyon kedves, rugalmas megbízható vásárló, csak ajánlani tudom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eladó hibájából
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Melinda01 (309) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 09:52:48

Termékkód

1439803932

Nem jött létre az adásvétel!
Másik fél: Szerintem létrejött. Én utaltam az árát, az eladó némi noszogatás után küldte a nadrágot. Bár ez még tavasszal volt és most október van, talán már nem emlékszik rá. Vagy csak így akar spórolni a teszveszes költségeken. Így utólag egyáltalán nem ajánlom az eladót.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.