parishilton2010 (146) 94.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 142 | 454 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 174 | 492 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
abkrisz (1937) (Eladó)
Semleges
2019.10.07. 09:08:47
2799970853
Az aukció zárásától számítva több, mint 40 nap eltelt, a vásárló nem jelentkezett a megnyert termékekért, az üzeneteimre pedig nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.abkrisz (1937) (Eladó)
Semleges
2019.10.07. 09:08:22
2799959861
Az aukció zárásától számítva több, mint 40 nap eltelt, a vásárló nem jelentkezett a megnyert termékekért, az üzeneteimre pedig nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2018.02.28. 19:01:03
2587149407
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2018.02.26. 09:27:20
2582873009
Tovább nem tudok várni !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2018.02.26. 09:21:47
2582964458
Sajnálom de ismét több levelezés után sem sikerült az utalásod! Eladni szeretném a termékeket es nem tartógatni hetekig!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hajdurozsa (3189) (Eladó)
Semleges
2017.11.17. 12:43:29
2467506176
xxxxxxxxxx
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petraboldi (1717) (Eladó)
Semleges
2017.06.09. 13:15:42
2471112224
Többszöri levelemre nem válaszolt ,tovább nem tudok várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.PlatinumCity (2583) (Eladó)
Semleges
2017.05.18. 08:47:01
2467589030
Korrekt partner. Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az eladó megbizhat? az ár?t nem mondhatnam nagyon jo min?s?gnek ennyi?rt nem ?rte meg a kommunikáciorol annyit hogy irtam de nem aznap jelzett vissza hogy átment vagy valami pedig fent volt.ez?rt csak semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos másik ruhát küldtek kintről, ami nem az eladó hibája, az eladó maximálisan korrekt volt, visszautalta az árát a ruhának! Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok az eladóval, megkaptam a terméket,vállalt határidőn belül, a csomagolással sem volt gond. De sajnos nem abban a színben kaptam ami a hirdetésben szerepelt. Én nem ezt a színt választottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ankonko1 (6726) (Eladó)
Semleges
2015.04.21. 12:24:27
2068077515
A vevő mégsem kérte a terméket,erről tájákoztatott,amit nagyon köszönöm. Megbízható,kapcsolattartó,bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyusz948 (5001) (Eladó)
Semleges
2015.03.30. 18:53:43
2040997664
Az adásvétel nem jött létre, mivel a terméken a hibát sajnos nem vettem észre, ne haragudj. A pólót megbeszélés szerint vevő visszapostázta, az utalt összeget vevőnek visszautaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem vettem észre e a hibátAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3csemete (3278) (Eladó)
Semleges
2015.03.22. 07:27:10
1992398861
Az adasvetel nem jott letre, mert a jatekot nem itelte meg biztonsagosnak. Visszakuldte a termeket, visszakapta az arat, megbeszeltuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabatti67 (2605) (Eladó)
Semleges
2014.10.16. 10:58:02
1978456160
sajnos az aukció tévesen indult újra nincs több ilyen temékünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: tévesen indult az aukcióAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Semleges
2014.10.03. 13:02:16
1965175073
Legszívesebben negatívat adnék, ugyanis majdnem egy hónapig vártam feleslegesen...csak azért semleges, mert két hete nem jelentkezett és bármi történhetett, habár ide belép rendszeresen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikatív vevő
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
secafeca (1679) (Eladó)
Semleges
2013.07.19. 16:50:11
1762240619
A vevőről pozitív a véleményem,sajnos problémái adódtak,ami érthető,és ezáltal a vásárlás nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
secafeca (1679) (Eladó)
Semleges
2013.07.19. 16:49:46
1762240610
A vevőről pozitív a véleményem,sajnos problémái adódtak,ami érthető,és ezáltal a vásárlás nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pelyhebarby71 (181) (Eladó)
Semleges
2013.05.23. 22:03:46
1754884478
Korrekt vaterás ,a kért szín már nem volt. Mindent megbeszéltünk ,ajánlom ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Amit meg akart vásárolni abban a színben már nem volt sajnos.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő először fizetési halasztást kért, ezt megvárva a határidő után jeleztem levélben, hogy lejárt a kért időszak, de erre a levelemre nem válaszolt, majd vártam még.De értékeléseit látva, nem láttam értelmét a további várakozásnak.Így nem jött létre az adásvétel.Megbízhatatlan vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Outlethome_a (1747) (Eladó)
Semleges
2012.11.15. 23:44:32
1657038047
Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okai miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Outlethome_a (1747) (Eladó)
Semleges
2012.11.15. 23:44:01
1657030481
A vevőnek egyelőre sajnos anyagi problémái adódtak, szólt, ezért negatívot nem adunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő anyagi okai miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fulopi69 (392) (Eladó)
Semleges
2012.10.13. 23:17:15
1635033281
Sajnos a tranzakció nem jött létre, mert a vdevő nem kűldte a vételárat! Az ágynemű férevan téve, ha mégis meggondolnád magad, de a rendszer felszólitott hogy értékeljem az adásvételt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a vevő nem kűldte a vételárat!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Edit444_t (1627) (Eladó)
Semleges
2012.07.16. 13:04:55
1607269607
Sajnálom nem tudok tovább várni. De mindenki figyelmébe ajánlom a vevőtől kapott leveleket. "A jövő héten tudok csak utalni." "Sajnos én nem tudok utalni mert még kiskorú vagyok.Anyukám több terméket is rendelt még azokat se tudtuk feladni. "
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
893225.dosiho (1217) (Eladó)
Semleges
2011.12.13. 12:22:14
1499457272
figyelmetlen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sziszike5 (138) (Eladó)
Semleges
2011.11.18. 10:02:07
1492288532
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bencebacsi (3813) (Eladó)
Semleges
2011.10.17. 18:01:55
1482777521
Nem jelentkezett a termékért, külön felszólításra sem. Válaszra se méltatott, miközben a Vaterára például negyed órával ezelőtt is belépett... Igaz, ezt az alkalmat már kihasználta arra, hogy lemondja az adásvételt, így két héttel az aukció vége után. Csak emiatt nem negatív, mert nagyon komoly kárt okozott nekem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
markastaska (3953) (Eladó)
Semleges
2011.10.12. 17:42:35
1473332410
Nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
