201168.bidoka_v (239) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A szandál pántja foszlik, nem tudom meddig bírja. Kicsit drága volt a doboz is (a postaköltség részeként).
Másik fél: EGY:mégis mit gondolsz majd neylontasakba csomagolok egy szandált?KETTŐ:1-ft-os aukción licitáltál,azt hitted a "leonárdo" cipőboltból vásárolsz?Legközelebb menj el oda vásárolni,és nézd meg tüzetesebben mit veszel,vagy legalább érdeklődj hogy van-e valami hibája.A pánt se annyira foszlik mint ahogyan te előadod.Ezek szerint vagy nem tetszik vagy nem jó a lábadra,és igy bosszúlsz semlegessel.Sajnos egyre több ilyen ember van a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódtam.
Senkinek nem ajánlom, hogy üzleteljen vele, mert bizalmatlan, de azt elvárja, hogy benne megbízzanak, pedig pont benne nem lehet!
Rossz minőségű áruval
Másik fél: Ne így töltsd ki a bosszúdat semlegessel mert te drágábban eltudtad volna adni a felsőt másnak.Én sem reklamáltam nálad hogy szakadt varrott blúzt küldtél az én új felsőm helyett.Te vagy egy megbízhatatlan eladó aki selejt árúkat ad el,feltüntetve az aukció oldalán hogy új!Szerinted ez a korrektség?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódtam...
Másik fél: Legközelebb olvasd el figyelmesen az aukció oldalát,mert arról nem én tehetek hogy nem tudod követni a divatot,és akkor nem fog csalódás érni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igazából azt kaptam amit kértem csak egy kicsit csalódott voltam hogy nem eredeti a dvd.
Másik fél: E-mailbe kérted hogy minél olcsobban küldjem el hiszen eredetit 5000ft-ért árultam neked az sok volt!ennyit a jószándékról!legközelebb vásárolj a boltba ne a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
- Egyszer mar megvolt, meghulyult a rendszer?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ----------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
140800.Gabriell1 (304) (Eladó)
Semleges
2007.04.02. 18:11:16
20851229
A vevö rendes és korrekt volt megmondta,hogy sajna nem úgy áll mint gondolta és nem tudja most megvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevö rendes és korrekt volt megmondta,hogy sajna nem úgy áll mint gondolta és nem tudja most megvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Most ugyan nem tudtunk megegyezni a szállítással kapcsolatban, de szimpatikus partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Most nem tudtunk megegyezni a szállítással kapcsolatban, de szimpatikus partner!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
