monesz1973 (397) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 397 | 462 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 405 | 470 adásvétel |
| Az eladóként kapott 265 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Adásvétel nem jött létre, a méret nem volt megfelelő .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patrof927 (1216) (Eladó)
Semleges
2015.11.28. 17:18:18
2159336567
jelezte, hogy nem kéri a terméket, mert nagy lesz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: jelezte, hogy nem kéri a terméket, mert nagy leszAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
samurai62 (1430) (Eladó)
Semleges
2015.06.04. 08:14:55
2074611437
Sajnos nem jött össze az üzlet,a vevő mégsem kéri a terméket,de korrektül járt el és ezt jelezte! A semleges csak azért,mert nem jött össze az adás-vétel és ismét meghírdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kéri a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
flashlight014 (685) (Vevő)
Semleges
2014.06.11. 08:35:26
1912594517
Maximálisan pozitív! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vevő elállt a vásárlástól, de erről korrektül tájékoztatott!! No Problem :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
buzasaranka (37) (Vevő)
Semleges
2011.12.03. 19:29:29
1474155254
Nem az a méret volt benne,ami a termékleírásban is szerepelt.Nem voltam megelégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A gyorsaság és a csomagolás ötös, azzal nem volt gond. A termék nagy csalódás volt, igaz, hogy féláron jutottam hozzá, vagy talán még olcsóbban, viszont a termékleírás szerint egyszer viselt, címke nélküli póló olyan mértékben bolyhos volt, hogy számomra utcai viseletre alkalmatlan, otthoni pólóért meg nem fizetek 7000 forintot! A kommunikáció egészen addig kifogástalan volt, ameddig nem jeleztem a problémát, onnantól, vagy nem vette fel az eladó a telefont vagy lecsapta miközben beszéltünk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1234577945
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
