Nyufi117 (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Gödöllő
Regisztráció dátuma: 2023.11.13.
Utolsó belépés: 2026.06.15. 20:40
Teljes jogú felhasználó!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
A harmonika külsőleg tényleg jó állapotban van,azonban az eladó "elfelejtette"megemlíteni,hogy a nyolc basszus hangból csak négy működik.Mikor megkaptam a hangszert,jeleztem neki a problémát,mire a reakció:"legfeljebb nem használod azokat a gombokat".Ettől függetlenül megtartom,mert gyakorolni jó lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
