psscica (196) 95.79% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 205 | 278 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 230 | 306 adásvétel |
| Az eladóként kapott 232 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mucika456 (197) (Vevő)
Semleges
2013.02.04. 22:19:48
1689145403
Látom hogy az eladó inaktív ,nem tudom mióta, azt sem tudom miért nem ír pedig minden üzenetet megkap. Hiába keresem, 1-Ft-os aukciókat nyertem tőle nem küldi. De nem értem ha nem szeretné adni annyiért miért teszi fel. Vagy legalább annyit írhatna. BOCSI!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mucika456 (197) (Vevő)
Semleges
2013.02.04. 22:15:48
1684767692
Látom hogy az eladó inaktív ,nem tudom mióta, azt sem tudom miért nem ír pedig minden üzenetet megkap. Hiába keresem, 1-Ft-os aukciókat nyertem tőle nem küldi. De nem értem ha nem szeretné adni annyiért miért teszi fel. Vagy legalább annyit írhatna. BOCSI!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Köszönöm az árut, bár kicsit késve jött meg, örülök neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csilla084 (266) (Vevő)
Semleges
2012.09.22. 19:57:03
1619168627
Nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket újnak tüntette fel holott elég használt az áru ill szinte dupla postaköltséget számolt fel mint amennyi a valós összeg volt.Ez eléggé nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket újként árulta,holott igen használt volt,ill majdnem dupla szállítási költséget fizettem ez így nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barabasneandi73 (279) (Vevő)
Semleges
2012.08.22. 00:03:52
1515545663
Félreértés ?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
barabasneandi73 (279) (Vevő)
Semleges
2012.08.22. 00:03:09
1505897930
Félreértés ?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A melltartókat megkaptam, de számomra ez nem a hibátlan újszerű kategória.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menyhart13 (41) (Vevő)
Semleges
2012.07.06. 09:02:51
1580804909
Sajnos a termék HAMISÍTVÁNY, de eredetiként volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dolcevita1_a (87) (Vevő)
Semleges
2012.06.06. 08:43:13
1572830924
Az árut megkaptam. A leírásból az kimaradt, hogy (ugyan a cipőt egyszer használták) mind a két cipő belül sérült. :( Sajnálom........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bettimazsola (15) (Vevő)
Semleges
2012.06.05. 09:10:43
1590103829
A felső szálhibás volt állítólag amit én nem vettem észre korábban, azonban a leírásban sem szerepelt, ezért nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csalódás ért, mert a kiskalap annyira kicsi volt, hogy a babám fejére jó. Sajnos én sem kérdeztem rá a méretre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
unforgivenone (793) (Vevő)
Semleges
2012.02.15. 07:27:50
1514943032
nem akarok ezen több kört meni.kamu cucc, használhatatlan,foltos,mivel vissza nem veszi marad disznek. részemről tiltólista.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elkért postaköltség a négyszerese volt a valódinak, a termék 3 darabban érkezett meg. No comment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, de nem igazán értem milyen jogon számított fel plusz költséget a vételáron és a postaköltségen felül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak semlegest tudok írni. A terméklapon "Vadonat új"-ként feltüntetett ékszer szett nem tűnik annak, és a szállítás során az egyik fülbevaló bedugós része is letört, ami lehet a posta, de az eladó csomagolása miatt is, így csak a nyaklánc része hordható:( Viszont a tranzakció lebonyolítása és a kommunikációja miatt mindenképp pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nesszike04 (89) (Vevő)
Semleges
2011.09.21. 08:06:57
1471808901
Sajnos a terméket családi tragédia miatt nem tudom átvenni.Megértésüket köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
