tomato77_2010 (42) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
tothanita198 (761) (Eladó)
Semleges
2011.05.05. 18:46:30
1450387543
A vevő a babakocsi állapotával és minőségével elégedett volt azért kaptam semleges értékelést, mert nem volt lemosva ezt ő is leírta az értékelésnél.Ezt inkább nem kommentálom.
Másik fél: Az eladó nem a lebonyolított tranzakció során tanúsított viselkedésemet értékelte (pontos, gyors fizetés), hanem az én reális értékelésemre válaszul, bosszúból adta a fenti minősítést.
Részlet a magánlevelezésünkből, melyben önmagával keveredett ellentmondásba: "Egyébként meg a negatív nem az én stílusom, mert aki időben és rendesen fizet nem negatívolok soha. Egyébként szívem szerint neked pozitívat adtam volna, de mivel egy ilyen indok miatt adtál semlegeset ezért én is ezzel viszonzom."
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
