premiumruha (705) 99.3% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 710 | 934 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 730 | 965 adásvétel |
| Az eladóként kapott 740 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
huncutka123 (159) (Vevő)
Semleges
2013.01.06. 12:19:01
1678571819
Sajnos az én hibámból hiúsult meg, elcsúsztam az időmmel, bár az eladó mikor írtam neki, nem engedélyezte az átvételt...
Másik fél: Nos igen, 1 hónapot vártam 200 Ft kifizetésére, ráadásul nem is jelentkezett közben a vásárló. Valóban azt mondtam ennyi idő után, hogy lezártnak tekintem az aukciót.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mariposaa_a (27) (Vevő)
Semleges
2012.12.11. 20:25:00
1657918397
Sajnos nem jött össze az adás-vétel mert elfogyott a termék, az eladó korrektül értesített, még a fizetés előtt, úgy hogy nem zárkózok el egy esetleges jövőbeli vásárlástól, ha lesz még a termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vásárlás nem jött létre.
Másik fél: Örömmel látom, hogy jelentkezel :) Mondjuk ha ezt e-mail-ben teszed, akkor lehet, hogy mégis létrejön az az üzlet...
Korrektnek semmiképp nem mondható!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiborgina_a (203) (Vevő)
Semleges
2012.11.27. 19:52:36
1674490307
az en hibambol meghiusult a vasarlas, mert idokozben hasonlo termeket vasarolt a csalad. Kedves, korrekt elado!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az eladás
Másik fél: Fél év elteltével sikerült értékelni egy semlegessel, miközben vásárlás után abszolút nem jelentkezett, pedig 3 hétig kitartóan vártam.
Mit mondja erre.... ?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A mellédumálós semlegesed miatt adok én is semlegest! Mégegyszer leírom: 4 mailre, 4 válasz ment, akkor az nem lehet "egyoldalú"! Egyébként sajnálom hogy nem jött össze!
Másik fél: Az értékeléseidet elnézve nem csodálkozom sem a számomra leadott értékelésén, sem a levelén, miszerint jó mélyen rejtsem el magamban a ruhát. Az eladókat froclizó, neveletlen, kellemetlenkedő lény.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Juditka46 (296) (Vevő)
Semleges
2012.04.01. 16:08:27
1542462290
Sajnos nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsanett728 (40) (Vevő)
Semleges
2012.03.31. 08:15:35
1556062640
Legalább az igazat írnád.... Válaszoltam a leveledre, megbeszéltük, h a héten. a lehetőség amit választottam neked 3 nap múlva jelez h megvan... MEGÉRTÉS + FELFOGÁS = 0 Mindenkinek ajánlom, akinek az életében soha nem jön létre vmi megváltoztathatatlan esemény!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó önhibáján kívül nem jutott el hozzám a termék. Ezért is, adok semlegest most. :-( Egyébként maximálisan elégedett vagyok a kommunikációjával. Remélem, legközelebb sikerrel járunk. :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roland0508 (104) (Vevő)
Semleges
2012.02.05. 14:13:38
1535189186
Mivel nem kaptam meg,és a levelemre sem válaszolt,persze nem feltételezek én rosszat,de így pozitívat sem tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, de a negatív értékelés, és a megcsúszott szállítás miatt én sem adhatok pozitív értékelést. Remélem megérti. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsana1 (323) (Vevő)
Semleges
2011.12.25. 06:18:49
1488885515
Az adás-vétel nem történt meg
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cicamica79 (328) (Vevő)
Semleges
2011.12.17. 11:35:34
1513086362
3 hete nem kapok választ, köszi, már nem kérem.
Másik fél: A kért adatokat a rendelkezésedre bocsátottam, illetve minden szükséges adat szerepelt a terméklapon.
Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cicamica79 (328) (Vevő)
Semleges
2011.12.17. 11:35:07
1513086356
3 hete nem kapok választ, köszi, már nem kérem.
Másik fél: A kért adatokat a rendelkezésedre bocsátottam, illetve minden szükséges adat szerepelt a terméklapon.
Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cicamica79 (328) (Vevő)
Semleges
2011.12.17. 11:33:51
1512880244
3 hete nem kapok választ, köszi, már nem kérem.
Másik fél: A kért adatokat a rendelkezésedre bocsátottam, illetve minden szükséges adat szerepelt a terméklapon.
Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bettike109 (179) (Vevő)
Semleges
2011.12.07. 20:49:11
1507581551
Nem jött létre az értékesités..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
