20435295.knati (104) 99.06% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 105 | 115 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 112 | 122 adásvétel |
| Az eladóként kapott 80 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
eventusnoster (1533) (Vevő)
Semleges
2011.12.19. 20:47:54
1513390049
Sajnos nem volt hajlandó a megnyert terméket postázni a termék alacsony árára hivatkozva. Sajnálom, de ezt a hozzáállást máshogy nem tudom "díjazni".
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsit hianyos a kommunikacio.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérdemelnéd a negatívat,de nem süllyedek le a szintedre. Kedves hangnemű mail után egy arogáns negatív?! Nekem is sikerült megvennem a Peg Perego P3-at, amit pár nappal később inkább nem kértem mivel olvastam LABAZSO értékelését ERRŐL A BABAKOCSIRÓL. Erre megpróbálta bebeszélni, h EZ MÁSIK KOCSI én ugyanazokat a képeket láttam mindkét hirdetésben UGYANARRÓL a kocsiról..gondoltam nem ez lesz az a szerencsejáték ahol kockára teszem a pénzem. A kárt megfizettem vna, és még én vagyok a szar ember.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranz.valójában negatíveredménnyel zárultA -értékelés mégsem állná meg ahelyét.Ahirdetés szerint megkímélt állapotú,szép b.kocsit találtam.Leütöttem,utaltam.Gyorsan érkezett.Minden hirdetésben szereplőtulajd.nak megfelelt.De aleírásban nem szerepelt:hogyA KUPOLA FELE HIÁNYZIK.A képekre hivatkozott,de nem szép dolog erre bazározni,megtévesztő.Barátságosan indult,nem úgy végződött.Végül talált varrónőt.A kocsi toldozott,varratás +5.600Ftomba kerül.Ajánlott lábzsákot,deinkábbép bkt.szerettemvolna
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pedrocito8 (26) (Eladó)
Semleges
2010.02.18. 10:01:06
158258964
A vevő leütötte a terméket, de végül kérte a licitjének törlését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a mérete, így nem tudta megvenni, de nagyon kedves, korrekt ember, ajánlom, remélem, legközelebb több szerencsénk lesz :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
