Teefa (239) 93.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 256 | 366 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 17 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 293 | 406 adásvétel |
| Az eladóként kapott 299 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Tényszerűen: Az árút rendben megkaptam, az árú az aukcióban leírtaknak megfelel. Sajnos, az eladóval képtelenség volt bármely csatornán kommunikálni. Emailre nem válaszolt, telefonos kommunikációt eleve kizárt, sms-re sem reagált.Bízom benne, hogy valamilyen nyomós indoka van erre. Remélem, ezen változtatni fog, mert ez a magatartás rendkívül barátságtalan és modortalan is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hunormama (256) (Vevő)
Semleges
2013.06.25. 08:32:18
1741847954
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adás-vétel nem jött létre. Az eladót nem lehetett elérni. Gondolom nem akarta ilyen olcsón odaadni.. Pedig felajánlottam, hogy többet is adnék érte, mert nagyon tetszett a ruha! :( Csak azt nem értem, hogy akkor miért ír ki 1Ft-os aukciókat. Vagy legalább REAGÁLJON! Nem ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.6399790.David053_a (8) (Vevő)
Semleges
2013.06.14. 05:35:37
1759711616
Sajnos nem válaszolt a leveleimre. De nem adok negatívat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,hogy nem jött össze!!! Jó készségü és megértő eladó!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5589889.Gege00 (798) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 19:02:02
1721030534
Sajnos a termék nem érkezett meg a mai napig.De mivel én kértem sima levélként így nem is adok negatívot .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bárkivel előfordul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1756974.ildipepszi (44) (Vevő)
Semleges
2013.03.16. 18:53:21
1713086438
Mivel a tranzakciókat időhiány miatt a lányom intézte, ez a termék valahogy kimaradt az összesítésből, amit átküldtem neki. Elnézést érte, a mi hibánkból nem ment végbe az adás- vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bacsonehamza (600) (Vevő)
Semleges
2013.03.06. 22:10:34
1704050717
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4622318.silver355 (15) (Vevő)
Semleges
2013.03.05. 09:27:51
1692830189
Nem jelentkeztem az áruért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cseppnori (475) (Eladó)
Semleges
2013.02.21. 16:30:15
1686813596
Kedves megértő,empatikus Vásárló!Sajnálom,hogy eladtam másnak és köszönöm a megértést!Maxi ajánlom!!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket máshol értékesítettemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5063534.niki923 (1) (Vevő)
Semleges
2013.02.18. 09:30:17
1694818868
Nem is tudtam kapcsolatba lépni az eladóval
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csalabazsa_v (51) (Vevő)
Semleges
2013.01.15. 21:07:52
1676101589
Az üzlet sajnos nem jött létre, mert a ruha megsérült a postázás során.De az eladó gyorsan , korrekt módon értesített és végül visszautalta a pénzt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kishajnika (533) (Eladó)
Semleges
2013.01.14. 17:48:24
1698728558
Sajnos a rendszer nem enged pozitív értékelést adni, pedig a vevő maximálisan poziotívat érdemel a korrekt hozzáállás miatt! Köszönöm!++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket véletlenül hibás adatokkal hirdettem meg, ezt még az aukció alatt jeleztem a terméklap alatt, ezért a terméket nem állt módomban átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
betheszter (34) (Eladó)
Semleges
2012.12.19. 07:33:22
1657454027
Eleinte át akarta venni a terméket. Nem tudom mi miatt, de egyszerűen nem reagált akkor, amikor a konkrét átvétel helyét és idejét akartam pontosítani vele emailben és a kommunikáció egyoldalúvá vált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.directress (2596) (Vevő)
Semleges
2012.12.12. 11:29:36
1662623207
Sajnálom, de a termék számomra nem felelt meg, az eladó készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kicsit lehetett volna gyorsabban is a folyamat!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az Én hibám miatt hiusúlt meg a vétel.sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kézséges megértő sajnálom hogy közös figyelmetlenségünk miatt az adás-vátel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
