mese14 (137) 87.03% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 161 | 194 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 26 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 212 | 247 adásvétel |
| Az eladóként kapott 146 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ASICS111 (597) (Eladó)
Semleges
2016.12.30. 21:19:34
2021955434
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka:
Az árú helye Magyarország volt megjelölve, öt hétre érkezett meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gunter777 (550) (Vevő)
Semleges
2015.03.31. 12:43:23
2057496458
Nem kértem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.slamjunior (149) (Vevő)
Semleges
2015.02.02. 13:31:30
2032425884
Az én hibámból nem jött létre az adásvétel. Sajnos nem voltam elég körültekintő licitálásnál, az eladó sok negatív értékelése miatt, nem szeretném átvenni ezt a telefont. Ugyebár nem 1-2 ezer forintos tételről van szó, én ezt nem merem megkockátatni, hogy vagy bejön vagy sem. Inkább kapjak egy negatív értékelést ez miatt, mint sem elbukjam esetlegesen ezt a pénzt. Elnézését kérem a figyelmetlenségem miatt,nem állt módomban megsérteni sem, a hírdetés összegét természetesen utalni fogom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Laliexpress (1600) (Eladó)
Semleges
2015.01.27. 18:38:17
2024479616
Többszöri megkeresésre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.genius63_a (24) (Vevő)
Semleges
2013.09.15. 09:43:36
1789507820
a cipő felső része rendben, talpa viszont tükör simára kopott, ami a leírásban nem szerepelt, fotó sem készült róla
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött..........................................................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó így hirdette meg a szőnyeget: "nem kopott,nem szakadt". A szőnyegen vannak apróbb kopások (bár elhiszem, hogy ezeket az eladó nem vette észre), de igazából ami problémát jelent, az az 5 centiméteres szakadás az egyik sarokban, ami nagyon szembetűnő. Ezen felül azt sem értettem, hogy miért nem válaszolt a levelemre, amelyben a szállítás időpontjáról kérdeztem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék leírásban az szerepelt, hogy jó állapotú a termék, csak azt felejtette el közölni az eladó, hogy NEM MŰKÖDIK. Ezek után nem volt hajlandó reagálni a leveleimre, hogy kérem vissza a pénzt és küldöm a nem működő borotvát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azt leszámítva hogy a hungarocell törött volt és ezt nem tette közzé a hirdetésbe, gyorsan teljesített és a kommunikáció is gyorsan zajlott. miután felhivtam a figyelmét a hibára elutasítóvá vált és későbbi megkeresésemre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csutka76_t (62) (Eladó)
Semleges
2012.06.26. 09:05:53
1603719341
kedves, segítőkész, korrekt vaterás, de sajnos az adás-vétel szállítási okok miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elszállítására nem találtunk megfelelő partnert.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel családi okok miatt nem jött létre de rendes és türelmes illetve megértő eladó ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hibátlan volt, úgy küldtük, és úgy is kaptuk vissza. A vásárlónak valamiért nem felelt meg. A terméket visszakaptuk, a termék árát visszafizettük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2229048.lalix02 (1) (Vevő)
Semleges
2012.03.25. 19:44:17
1548664256
sajnos nem válaszolt a leveleimre nem ajánlom komolytalan nem értem mért.. többszöri megkeresésre sem reagált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék az eladó közlése alapján az aukció lezárása után elromlott. Remélem valőban így volt és akkor korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adás-vétel, nem jött létre, mert az árú nem felelt meg a leírottaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csabawhite (211) (Vevő)
Semleges
2012.01.02. 08:53:43
1527359348
Nem jött létre csere.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1564448.Gera81_a (135) (Vevő)
Semleges
2011.12.05. 21:03:41
1504783130
A termék sérült volt és ez nem volt feltüntetve az adatlapon!!! Így azért sokallom érte az árat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ildikomojzi (21) (Eladó)
Semleges
2011.11.26. 21:17:13
1496823134
Vevő készséges volt, rendben volt részéről minden. Sajnos küldésnél gondok voltak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kapta meg a vevő postán a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A babytaxi azonnal szétesett(azóta még jobban), így nem ért ennyit(semennyit sem), mert használhatatlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Panther91 (259) (Eladó)
Semleges
2011.06.08. 08:50:57
1447940716
A vevő alku után leütötte a terméke, de mégsem vette meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anitahalas (152) (Vevő)
Semleges
2011.05.08. 22:14:52
1447215493
Csak annyira jelentkezett ill. itt az értékelésben tudtam meg, hogy eláll az eladástól, tehát egyáltalán NEM korrekt eladó!Nem ajánlhatom sajna...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VillanyosG (275) (Eladó)
Semleges
2011.04.27. 17:36:53
1447423478
Az ilyen licitálásra és a nagyképű üzenetére negatív értékelést adnék, de nem teszem. A vevő nem informálódott a termék szállítási költségeiről és vaktában licitált rá másra, ezzel elvéve az előtte licitálótól a nyerés esélyét. Mivel a terméklapon fel volt tüntetve, hogy az árú külföldről érkezik /EZÉRT NEM CSAK POSTAKÖLTSÉGBŐL ÁLL A SZÁLLÍTÁSI DÍJ/ és a szállítási költség is látható volt a licitálásának idején, én ezt egy elég gyenge kifogásnak tartom. Részemről ERŐSEN NEM AJÁNLOTT PARTNER!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem volt elég körültekintő.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoldborso123 (234) (Vevő)
Semleges
2011.03.12. 10:28:50
1440317399
A postázással nem volt gond, ám az áru leírása nem tükrözte pontosan a termék állapotát. Használtabb volt a hirdetésben leírtnál.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tovabbi jo kereskedest!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabolcs207 (46) (Vevő)
Semleges
2011.01.21. 10:07:22
1435788108
Kedves, megbízható, csak ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm érdeklődését! Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
