laptopsale (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala

88.89% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
88.89% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 1 3 8 89 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
1 4 11 95 adásvétel
Lakhely: Csemő
Regisztráció dátuma: 2025.06.29.
Utolsó belépés: 2026.06.22. 15:40
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

zalacseb (895) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2026.05.24. 16:17:38

Termékkód

3501903758

Nem felel többszöri megkeresésre
Másik fél: Bocsi, hogy elutaztam, a vásárlás után 4 nappal értékeltél, az ötödik napon haza jöttem, szerettem volna utalni, de te már 5 nap alatt lezártnak tekinted. Nem tudok ezzel mit kezdeni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Felhasználó

recycling (8334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2026.05.22. 17:30:17

Termékkód

3498532385

Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó kü
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

recycling (8334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2026.05.22. 17:29:54

Termékkód

3498523145

Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó kü
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

recycling (8334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2026.05.22. 17:29:31

Termékkód

3498528134

Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó kü
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

recycling (8334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2026.05.22. 17:29:08

Termékkód

3497822798

Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó kü
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.