laptopsale (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem felel többszöri megkeresésre
Másik fél: Bocsi, hogy elutaztam, a vásárlás után 4 nappal értékeltél, az ötödik napon haza jöttem, szerettem volna utalni, de te már 5 nap alatt lezártnak tekinted. Nem tudok ezzel mit kezdeni.
Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annyi történt, hogy megsaccoltuk a postaköltséget, de sajnos rosszul. A 2 csomagból az egyik olyan nagy lett, hogy még az XXL-es Foxpost rekeszbe sem fért bele. Az MPL-es házhoz, vagy postán maradó küldés drágább, de azt nem volt hajlandó kifizetni! Esténként hívogatott ingerülten, a hangját felemelve, követelőzött, fenyegetőzött. A pénzét visszautaltam! Korábban több alkalommal vásárolt tőlünk, akkor nem volt probléma, a plusz postaköltségen akadt ki!
Másik fél: Ismét csak a hazudozás megy részedről. Azt elfelejted leírni, hogy 2 csomagra kiküldtél egy harmadik többezer forintos postaköltéget. Majd nehezen megértetted, hogy már majd 5000 forint postaköltséget fizettem arra, amit te egy csomagban akartál küldeni, és megértetted, hogy ez már gáz. MAjd aztán egy hét alatt sem sikerült a csomagot feladnod. Csodálkozol, hogy megemelem a hangom és vissza kérem a pénzem? Vicces vagy, ha valaki igényli, még meg vannak az emailek amiket váltottunk. Ui: Nem mellesleg nem az első eset volt, hogy plusz postaköltséget kértél. Azt sem tudod mit csinálsz és az mennyibe kerül? :)INKORREKT VOLTÁL ÉS LETILTOTTÁLT SENKINEK SEM AJÁNLOM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
