csizmaskandur555 (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: Ózd
Regisztráció dátuma: 2025.10.20.
Utolsó belépés: 2026.06.19. 07:37
Teljes jogú felhasználó!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Csak azért nem negatív mert elnézést kért, egyébként nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt még nem készített visszajelzést az adásvételről.
A kapcsolatfelvételt követően a vevő levélben jelezte, hogy a készülék "nem állmai netovábbja", ezért úgy döntött, eláll a megvételétől. Én sajnálom...de hát ez van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő úgy döntött, hogy mégsem vásárolja meg a készüléketAz adás-vétel gyorsan lezárult!Ez pozitiv!Viszont utálom ha utasítgatnak,elő akarják irni,mit is csináljak!!!Ezért ez csak semleges!Az értékeléseimből látszik,mindig jól csomagolok,pontos és gyors vagyok,De utálom ha hülyének néznek és utasítgatnak!Amint a terméklapra is ki írja a tisztelt vevő,a sürgetését a + értékelésre,és emailben is erre szólít fel!Na ez nem igy mükődik!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
