rencsy_a (27) 88.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Vártam a választ az e-mailekre de nemjött,hogy hova utalhatok és mennyi a postaköltség! De részemről nincsen harag
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan két hónapja lezárult a licit, de még mindíg nem utalta a vételárat. A kezdetektől nehézkes a kapcsolattartás a vevővel, nem jelentkezik, a leveleimre nem válaszol. Bevallom nem igazán értem az efféle hozzáállást, ha valaki nem kéri az általa megvett terméket, csak egy szavába kerülne, én biztos nem kötelezném a vásárlásra. Így viszont nem szeretnék tovább várni. Az én tapasztalatom alapján senkinek nem ajánlom, igazából negatívat érdemelne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit nehézkes volt felvenni a kapcsolatot az eladóval, de miután sikerült, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a személyes hibámból nem jött létre a vétel. Az eladó megkeresett a licit lezárása végén,de ezt az email-t véletlenül töröltem, így nem tudtam elérni. Elnézést a hibámért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két emailt küldtem a másodikra azóta sem jött válasz(De negatívat ennek ellenére sem adok)
Másik fél: Én kaptam a licit után egy emailt,hogy személyesen jössz éert,de nem jelenkeztél azóta.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
