210533.Missicat (-9) 45.26%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
224456.Juditka33 (46) (Vevő)
Semleges
2008.06.11. 18:29:41
20495274
nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.norahanna12 (484) (Vevő)
Semleges
2008.04.04. 20:13:55
36308902
Nem tudtam vele kapcsolatba lépni!Bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A matrica használható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az üzlet nem jött létre, valószínűleg a posta elkeverte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az egyeztetések ellenére az üzlet nem jött létre. A terméket valószínűleg a postán elkeverték.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Én kifizettem, az eladó állítólag elküldte postán. A postát nem áll módonban minősíteni, de nálam ez az első eset, hogy elkallódott valami...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot a megrendelést követően,sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sok utanjárással ugyn de megkaptam a töle megrendelt árut.Nem igazán válaszolt az e-maileimre de mikor a negatívot megemlítettem mindjárt írt.Sajnálom de nehezen jutott elaz áru hozzám és nem kevésbe került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok utanjárással ugyn de megkaptam a töle megrendelt árut.Nem igazán válaszolt az e-maileimre de mikor a negatívot megemlítettem mindjárt írt.Sajnálom de nehezen jutott elaz áru hozzám és nem kevésbe került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok utanjárással ugyn de megkaptam a töle megrendelt árut.Nem igazán válaszolt az e-maileimre de mikor a negatívot megemlítettem mindjárt írt.Sajnálom de nehezen jutott elaz áru hozzám és nem kevésbe került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok utanjárással ugyn de megkaptam a töle megrendelt árut.Nem igazán válaszolt az e-maileimre de mikor a negatívot megemlítettem mindjárt írt.Sajnálom de nehezen jutott elaz áru hozzám és nem kevésbe került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sok utanjárással ugyn de megkaptam a töle megrendelt árut.Nem igazán válaszolt az e-maileimre de mikor a negatívot megemlítettem mindjárt írt.Sajnálom de nehezen jutott elaz áru hozzám és nem kevésbe került.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.294712.meti82_v (193) (Vevő)
Semleges
2007.11.28. 09:45:39
38394630
Kicsit elhúzódott az ügylet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.emberileg korrekt partner,de a matricái minősége nem jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem vásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudom értékelni az adásvételt, mivel nem jött létre még az én kérésemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.304863.petya+ (453) (Vevő)
Semleges
2007.10.21. 10:39:06
37401192
nem jötzt létre, megszünt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szintén csak ezt tudom mondani!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.reménykedem legközelebb sikerül kapcsolatba lépnünk!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom hogy nem tudtunk még kapcsolatba lépni,de már muszáj volt értékelnem!bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó az adásvétel óta (2 hete) nem jelentkezik, kétszeri e-mail-es megkeresésemre sem válaszolt. Mondjuk nem lep meg, mert olvastam a többi értékelését. Ez az aukció egy nagy nulla, de nem tett tönkre lelkileg, ezért a semleges minősítés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt sem időm, sem kedvem hónapokat várni a termékre. Amúgy kedves lány.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gepeszpisti (204) (Vevő)
Semleges
2007.10.15. 11:52:07
38254455
Sajnálom, mert ajándékba lett volna...Ha én azt kérem, hogy vegyék fel velem egy héten belül a kapcsolatot, akkor én ezt megkövetelem magamtól is. Egy héten belül nem értem el egyszer sem telefonon, nincs válasz a mailjeimre és látom hogy passzív itt a Vaterán is. Ha megint beteg, akkor jobbulást, de megy a semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet telefonon elérni,eddig 3 email-ből 1-re érkezett válasz.(Betegségre hivatkozván nem tud az üzlettel foglalkozni,minden jót és mielöbbi gyógyulást kívánok)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BarthaBobe_v (156) (Vevő)
Semleges
2007.10.12. 09:21:29
37007526
Sajnos azóta sem jött létre az üzlet, átküldtem a képet, de nem jelentkezett. Csak azért nem negatív, mert nem tudom, mi áll a háttérben. (Esetleg elutazott, beteg stb.)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.többszöri megkeresésre sem válaszolt emailemre, a SEMLEGES tapasztalat még igen nagyvonalú...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szathmari (3021) (Eladó)
Semleges
2007.10.10. 14:21:11
37063909
Jelentkezett, de a vételárat többszöri kérésemre sem küldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kerestük egymást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Igazán csodálattal figyelem tevékenységed a Vaterán. Ha jól számoltam 2007. május óta egyetlen egy megnyert licitet nem teljesítettél ,így az enyémet sem. Nem értem miért veszel részt ebben a népszerű adok-veszekben. Lehet hogy Neked ebben az a szórakozás hogy másokat bosszantasz?Aranyos hogy Te letiltottál az oldaladról.Komolytalan és nevetséges.Nekem Te sem pozitv sem negatív nem vagy.Mintha nem is találkoztunk volna. SEMLEGES VAGY MISSICAT CSONGRÁD
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
telekkatona (226) (Vevő)
Semleges
2007.09.26. 07:11:56
35659122
és ez sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.telekkatona (226) (Vevő)
Semleges
2007.09.26. 07:11:32
35659598
szintén nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.telekkatona (226) (Vevő)
Semleges
2007.09.24. 14:05:39
35363514
a helyzet ugyanaz mint az előbbinél.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.doranora222 (1250) (Vevő)
Semleges
2007.06.28. 12:12:07
21769748
Nem kaptam meg a mágneseket, kommunikációs zürök adódtak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.doranora222 (1250) (Vevő)
Semleges
2007.06.28. 12:11:28
21769695
Nem kaptam meg a mágneseket, kommunikációs zürök adódtak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.doranora222 (1250) (Vevő)
Semleges
2007.06.28. 12:11:08
21769701
Nem kaptam meg a mágneseket, kommunikációs zürök adódtak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.112306.nemmate (61) (Vevő)
Semleges
2007.04.04. 00:21:29
20495162
Március 2-án átutaltam a vételárat, ami néhány napon belül a számláján jóvá lett írva. 2 héttel ezután megkérdeztem, hogy feladta-e, azt írta, igen. Még egy hét eltelt, nem jött semmi. Ezután még egy emailt írtam, újra megkérdeztem, hogy feladta-e már. Ekkor is igen volt a válasz! Erre megjött a csomag április 2-án! És találjátok ki, hogy mi volt a dátum feladáskor!? Március 29! Csak azért nem adok negatívat, mert végül ideért az áru! Azért köszönöm, de ennek nem így kellett volna mennie!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovácsgyuri (188) (Vevő)
Semleges
2007.03.30. 18:40:57
19601681
Nehéz volt a kapcsolat felvétel(költözés), az átutalás után egy héttel postázott. Tudjuk be annak, hogy kezdő Vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
